Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Krásný vzkaz po porodu Šafářové: Fanoušci Lucii Vondráčkovou obdivují za její gesto

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
miminko
Lucie Vondráčková (39) všechny překvapila poté, co po porodu Lucie Šafářové (32) poslala její novorozené dceři Leontýnce krásný vzkaz. Holčička je totiž plodem lásky bývalé tenistky s Tomášem Plekancem (37), který byl v minulosti v manželství právě s Vondráčkovou, s níž má dva syny. Zpěvačka si u fanoušků připsala plusové body za to, že kvůli miminku hodila veškerou zášť z minulosti za hlavu.

Ve čtvrtek se Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec stali rodiči. Malá Leontýnka neudělala radost jen jim, ale i Plekancovým synům Matyášovi a Adamovi Krásné přání holčičce poslala dokonce i bývalá manželka hokejisty Lucie Vondráčková, což byl krok, kterým dojala a potěšila své fanoušky.

Rozchod Vondráčkové a Plekance nebyl zrovna jednoduchý a český internet v podstatě žil jejich rozvodovou bitvou. V jednu chvíli šlo o syny, v druhou chvíli o peníze a poté například o to, zda se vůbec vrátit z Kanady do Česka. Spory někdejších hrdliček nebyly malé a nebylo možné je skrýt. I proto se nyní spousta lidí diví přání, které Lucie novorozené dceři Tomáše poslala.

Zdá se, že Vondráčková hodila veškerou zlobu z minulých měsíců za hlavu, proto ji fanoušci neuvěřitelně obdivují. „Jste skvělá, život jde přece dál.Hlavně že jsou kluci zdraví,“ zní jeden z vzkazů od příznivců. „Tohle dokáže opravdu jen silná a sebevědomá žena,“ napsala další fanynka. Lucie opravdu ukázala, že má úroveň a je vidět, že to lidé umí ocenit.

Leontýnka

Dcera Lucie Šafářové a Tomáše Plekance přišla na svět v brněnské porodnici ve čtvrtek ráno. Hrdličky svou holčičku pojmenovali Leontýnka a radostnou novinu o jejím narození oznámili v odpoledních hodinách na svém Instagramu. Tam jim kromě Vondráčkové pogratulovala i spousta dalších celebrit.

Související články

Další články