Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

KRÁSNÝ VZKAZ: Dcera Jana Kočky (†28) Sophie (1) nechala tatínkovi na hrobě OBRÁZEK

+ Dalších 58 fotografií
dojemné
Na Jana Kočku (†28), který zemřel v loňském roce během autonehody na dálnici D11, jeho rodina rozhodně nezapomíná. Jeho hrob jen pár dní před Velikonoci ozdobily velikonoční dekorace, boxovací rukavice, modré a bílé růže, ale především obrázky, které svému zesnulému tatínkovi nakreslila teprve roční Sophinka.

Jan Kočka ml. způsobil 28. září 2018 jízdou v protisměru na dálnici D11 autonehodu, při níž zemřel jak on, tak řidič Miloslav V. (†28), do kterého čelně naboural. Oba řidiči byli na místě mrtví, soudní pitva prokázala, že Kočka měl v sobě v době nehody 3,5 promile alkoholu a kokain.

Rodina vystrojila svému zesnulému příbuznému honosný pohřeb a pochovala ho na hřbitově na pražských Olšanech. Hrob Jana Kočky nikdy není prázdný, jeho nejbližší na něj stále s láskou vzpomínají a místo jeho posledního odpočinku zdobí květinami a různými dekoracemi.

Před Velikonocemi se podle informací serveru Blesk.cz na hrobě Jana Kočky objevily modré a bílé růže, boxerské rukavice, velikonoční vajíčka a velikonoční zajíčci. Kromě těchto ozdob se ale na hrobě objevilo i kamenné srdce, pod kterým jsou ve fólii obrázky. Ty tatínkovi nakreslila roční Sophinka.

Mohlo by vás zajímat

Další články