Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Krásnou teenagerku věznil 2 roky! Jak se jí povedlo únosci zmizet? A co se dělo pak?

Patnáctiletá dívka byla nezvěstná dva roky. V sobotu dokázala svému únosci zmizet. Co s ní ty dva roky prováděl?

Rakouské monstrum Josef Fritzl má oddané fanoušky po celém světě. K zvrhlým únoscům patří také nenápadný Japonec Kabu Terauči.

Teenagerka byla nezvěstná od 10. března roku 2014. Svědci uvedli, že ji naposledy viděli v doprovodu nějakého mladíka. Zřejmě si ji osudný den odvedl přímo Terauči.

V poštovní schránce pak našli rodiče vzkaz, že dívka bude nějaký čas u své kámošky, že nemá smysl ji hledat. Místo toho se dostala do spárů podivného mladíka.

Dívka vypověděla, že muž ji věznil dlouhé měsíce v městě Čiba, před měsícem si ji ale odvezl do tokijského bytu. Dívce se podařilo zmizet, když si únosce šel koupit mobilní telefon.

Když Terauči zjistil, že jeho živá hračka zmizela, rozhodl se pro sebevraždu. Kriminalisté ho našli s proříznutým krkem, ale podařilo se ho zachránit. Vše nasvědčuje tomu, že mladík není psychicky zdravý a skončí v ústavu.

Související články

Další články