Šestnáctiletá Becky si 19. února vzala kabelku, do ní hodila telefon a počítač a šla ven. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se domů už nikdy neměla vrátit. Nebalila si kufr, nevybírala si žádné velké peníze, prostě šla jen ven.

Jenže Becky domů večer nepřišla. A nevrátila se ani ráno. Kolem oběda jí rodiče zkoušeli volat na telefon a v 16 hodin odpoledne totálně vyděšení volali policisty, že jejich dcera zmizela někde v Bristolu.

Policie se domnívala, že dívku někdo unesl. Dlouho neměli vůbec žádnou stopu. Becky nikdo neviděl, nikdo netušil, kde je.

V úterý 3. března dívku našli. Nebo spíš našli její ostatky a až později rodiče identifikovali svou dceru. Vrah ji rozřezal a celá Velká Británie se ptala, která bestie to může mít na svědomí.

Pokud zatím policie tápala, po nálezu kusů těla se věci daly rychle do pohybu. Policie brzy zatkla několik mladých lidí. Okamžitě se začalo spekulovat, co je to za lidi a kolik jich je.

Hlavním podezřelým je osmadvacetiletý nevlastní bratr oběti Nathan Matthews. Podle policie mu při vraždě pomáhala jeho o sedm let mladší přítelkyně Shauna. Páreček vrahů vychovává dvouletou dceru. Shauna se po zatčení zhroutila a byla převezena do nemocnice.

Ve vězení ale jsou ještě další čtyři mladí kluci a jedna dívka. Ti jsou podezřelí, že se nějakým způsobem na vraždě podíleli. Co konkrétně dělali, to policie nesdělila. Záhadou zatím zůstává i motiv vraždy. Nathan se k vraždě zatím nepřiznal.