Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krásnou Petruchovou a sympaťáka Čermáka dnes čeká premiéra v Televizních novinách. Takhle jim to spolu sluší!

Nové moderátorské duo - Veronika Petruchová a Martin Čermák.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
nové duo

TV Nova představuje novou moderátorskou dvojici Televizních novin – Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka, která právě dnes zasedne poprvé k moderátorskému stolu v novém zpravodajském studiu. Doplní stávající dvojice Lucii Borhyovou (43) a Reye Korantenga (47) a Kristinu Kloubkovou (44) s Martinem Pouvou (57). Jako první o nové moderátorské dvojici informovala redakce eXtra.cz před pár dny s tím, že se do nejsledovanější zpravodajské relace nevrací Renata Czadernová (36).

„Poprvé spolu budou vysílat o prvním prosincovém víkendu, už společně poctivě trénují,“ řekly eXtra.cz spolehlivé zdroje ze zpravodajství TV Nova. A je to tady. Moderátorské duo bude dnes večer za moderátorským pultíkem.

Nové tváře

Obě nové tváře Televizních novin jsou již divákům TV Nova dobře známé. Veronika Petruchová (26) vystudovala žurnalistiku a nová média. Na Novu nastoupila v roce 2015 jako redaktorka ve zpravodajství, pak se věnovala natáčení reportáží ze světa showbyznysu a světa slavných. Postupně začala i moderovat, nejprve ranní Televizní noviny, postupně se přidaly i další formáty – Snídaně s Novou a Polední a Odpolední TN. V průběhu letošního roku také TN Live, což je živé vysílání v rámci webu TN.cz.

Veronika se ve volném čase věnuje procházkám v přírodě se psem Woodym, hraje volejbal a ráda navštěvuje společenské a kulturní akce. „Na moderování večerních Televizních novin se těším. Poctivě jsme s Martinem trénovali, i když na takovou relaci se asi nedá úplně dokonale připravit, je to živé vysílání, v němž musíte neustále reagovat na aktuální dění. A musím se přiznat, že oceňuji, že mám na rozdíl od svých předchozích zkušeností vedle sebe parťáka, takže věřím, že to ve dvou vždy zvládneme,“ říká Veronika Petruchová.

Martin Čermák (30) je v TV Nova už deset let, doposud moderoval Sportovní noviny a od roku 2018 je i vedoucím vydání, což obnáší dohled nad podobou a obsahem celé relace, zařizování výjezdů štábů nebo koordinace kolegů v redakci i v krajích.

Martina velmi baví jazyky, díky ročnímu studiu v Brazílii mluví plynně portugalsky. Rád čte a chtěl by napsat knihu. „Televizní noviny vnímám jako to nejprestižnější místo, kterého lze v mé profesi v Česku dosáhnout. Je to velká zodpovědnost a pro nás oba obrovská příležitost se dál zlepšovat. Moc se na tuto novou roli těším a budu ji s pokorou vykonávat nejlépe, jak jen dovedu,“ dodává Martin Čermák.

V galerii se podívejte na fotky sexy Veroniky, když zrovna není v práci.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy