Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krásnou Míšu (19) rozbolela na Kypru hlava, domů se vrátila ochrnutá. Její stav je i pro doktory velkou záhadou

Nikdo nechápe, proč Michaela ochrnula.
Krásná Slovenka Míša odjela na Kypr kvůli brigádě. Po několika dnech ji však zničehonic začala bolet hlava. Bolest neustupovala, Míša nakonec skončila v nemocnici. Její stav se však neustále zhoršoval, ochrnula a nikdo teď neví proč.

Před několika týdny studentka Míša odjela na Kypr kvůli brigádě, chtěla si tam totiž vydělat na svoji vysněnou dovolenou v New Yorku. Pak ji však začala pobolívat hlava. Bolest neustupovala a začala jí vystřelovat i do ramen. Míša nakonec skončila v nemocnici, odkud ji už nepustili. Zkolabovala, připojili ji na dýchací přístroje, kde paralyzovaná strávila čtyři dny, píše web tvnoviny.sk. A co je nejhorší, dívka k překvapení svému i kyperských lékařů ochrnula.

Rodiče Míšu s pomocí několika přátel nechali převézt zpět na Slovensko, kde v tuto chvíli leží už druhým týdnem v novozámecké nemocnici. Probíhá jedno vyšetření za druhým, ale nikdo neví, co se jí stalo. Lékaři vědí jen to, že ji zradila mícha. Nevědí však proč. Nebyla zraněná ani netrpí žádnou infekcí.

Nikdo momentálně ani nedokáže říct, jak se bude její stav vyvíjet. Rodiče proto obvolávají všemožné kliniky a odborníky, kteří by jejich dceři mohli pomoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články