Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásnou Meghan Markle čeká smutná budoucnost v britské královské rodině. Musí se vzdát všeho, co tolik miluje!

Bude to mít ještě těžké!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Ošklivé boty, ošklivé kabáty a lidé, kteří vás přinutí nosit klobouk při všech příležitostech, to jsou smutné skutečnosti a daň za to, že jste princezna. To by ještě nebylo to nejhorší, budoucí manželka prince Harryho Meghan se bude muset vzdát skoro všeho a stát se jiným člověkem.

Pokud si myslíte že být manželkou prince Harryho je procházka růžovou zahradou, jste na omylu! Půvabná Američanka Meghan Markle (36) musí Harryho opravdu milovat až za hrob, jelikož uhlazená britská královská rodina jí bude diktovat zbytek jejího života.

Musela se nejen vzdát své herecké kariéry, kterou měla slušně našlápnutou, taky ji donutili smazat veškeré sociální sítě jako Instagram, Twitter i Facebook! Je absolutně nepřístupné, aby sdílela s veřejností chvíle ze svého osobního života. Tak trochu staromódní, nemyslíte?

Jediné, čeho se jí dostane, je oficiální účet na Twitteru, který ale bude spravovat tým profesionálů, kteří budou veřejnost informovat o životě a novinkách Meghan a Harryho, žádné příspěvky s přáteli, skleničkou vína či selfíčka z ložnice.

Nejhorší ze všeho je, že bude muset zapřít i svůj vlastní styl a cit pro módu. Bude nucená nosit na míru šité boty z pravé kůže, které budou mít nízký podpatek a vypadat jako z pěkně starého retro filmu. Jsou ale speciálně vyrobené tak, aby budoucí princezna netrpěla na křečové žíly a neměla tak nevzhledné lýtka.

Také bude muset nosit barevné kabátky a kloboučky všech typů a velikostí na každou příležitost. Opravdu stojí za to zahodit normální život za hlavu a stát se otrokem veřejnosti a královských nesmyslných pravidel a kodexů?

Související články

Další články