Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásnou dceru diktátora a nejbohatší ženu SSSR Gulnaru Karimovovou (†44) našli otrávenou: Vše nasvědčuje tomu, že šlo o vraždu!

Gulnara zmizela před třemi lety z veřejného dění.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Krásná dcera uzbeckého zesnulého diktátora Islama Karimova (†78) a nejbohatší žena SSSR Gulnara (†44) je mrtvá. Zemřela na otravu a okolnosti nasvědčují tomu, že šlo o vraždu. Byla totiž pohřbena ihned v den své smrti a ani nebyla nařízena pitva.

Okouzlující dceru diktátora a nejbohatší ženu SSSR našli otrávenou. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o vraždu. Nejbohatší žena Sovětského svazu byla pohřbena hned v den její smrti a její smrt nikdo nevyšetřoval. Dokonce nebyla ani nařízena pitva. Informace přišla dnes z autoritářského Uzbekistánu. Upozornil na to portál Mirror a Thediplomat.com.

Podle anonymního zdroje, který se svěřil portálu centre1.com, zemřela Gulnara 5. listopadu v hlavním městě Uzbekistánu Taškentu. Nikdo netuší, jestli šlo o nešťastnou náhodu, sebevraždu nebo vraždu. Její úmrtí je ale hodně podezřelé a okolnosti nasvědčují tomu, že byla zřejmě odstraněna kvůli novému nastupujícímu režimu.

„Anonymní zdroj se měl osobně účastnit pohřbu a telefonovat s jejími dětmi, protože o ně měl strach,“ je uvedeno ve zprávě. „Tvrdí, že její dcera i syn jsou v Taškentu a v bezmocném postavení.“

Uzbecká princezna podle některých zdrojů měla být dva roky zavřená v psychiatrické léčebně a nyní měla zemřít na otravu. Dokonce se spekulovalo, že žila v exilu v Izraeli. Její otec Islam Karimov zemřel před několika týdny na srdeční zástavu, na jeho pohřbu nebyla ani Gulnara, ani její dvě děti. Gulnara v roce 2013 zmizela z veřejného dění, když ji zavrhl její vlastní otec.

Související články

Další články