Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásně štíhlá Agáta ukázala postavu: Krize v manželství s Jakubem jí dává zabrat

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Modelka Agáta Prachařová má dva porody za sebou a také krizi v manželství s Jakubem Prachařem. A zřejmě právě manželské neshody se na ní podepsaly. Agáta začala modelovat svou postavu a podařilo se jí jít s váhou hodně dolů. Teď se pochlubila snímkem ze cvičení a je vidět, že značně pohubla.

Agáta dokázala po druhém porodu shodit parádních 25 kilogramů. Ovšem boji s váhou nedala sbohem. Naopak začala usilovně makat a leckterá modelka by jí mohla jen tiše závidět. Jenže nedávno se k tomu přidaly starosti v manželství, kde pár řešil údajnou mileneckou avantýru Jakuba se slovenskou moderátorkou Dianou Mórovou.

Zřejmě komplikace v manželství byly impulzem, kdy Agáta shodila další kilogramy. "Hodně cvičím... Kolik vážím, to netuším, protože se nevážím. Ale už teď mi nejsou žádné věci, respektive všechny mi jsou velké, takže už chodím jen v plavkách," smála se Agáta pro eXtra.cz.

I když na mnohé může Agáta působit pohuble, až to zavání anorexií, rozhodně se pyšní po dvou porodech postavou, kterou má lepší než v dobách, kdy chodila po modelingovém mole. Ať už za to může její disciplína ve cvičení, nebo krize v manželství, rozhodně si zaslouží uznání. Snad jen aby to nepřehnala, protože ještě pár kilogramů dolů a mohla by si koledovat o zdravotní problémy.

Související články

Další články