Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krásné snímky: Tatínkova holčička Rumia slaví půl roku, Monika Bagárová nikdy nevypadala lépe

Krásné snímky: Tatínkova holčička Rumia slaví půl roku, Monika Bagárová nikdy nevypadala lépe
Zdroj: Monika Bagárová archiv
+ Dalších 10 fotografií
mateřství
Monika Bagárová (26) září štěstím a fanoušci se shodují na tom, že nikdy nevypadala lépe. Před půl rokem se Monice a jejímu partnerovi Makhmudu Muradovi (30) narodila krásná Rumia, která je celá po tatínkovi a roste jako z vody. Novopečená maminka se na sociálních sítích pochlubila snímky dcery z období, kdy si ji přivezli z porodnice a sledující se tetelili blahem.

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová (26) v současné době zažívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Monika působí jako křehká dívka, ale vždy si uměla říct své a na sociálních sítích mluví zejména o mateřství velmi otevřeně.

Nedávno přiznala, že Ruminka je její životní štěstí, ale některé dny jsou náročné. Monika má velkou podporu v partnerovi, bojovníkovi MMA Makhmudu Muradovi. Většina jejich fanoušků se shoduje na tom, že malá Rumia je celý tatínek, a dokonce se objevily spekulace, zda se nechystají pořídit dceři sourozence.

Zpěvačka se plně věnuje maminkovským povinnostem, ale na práci nezanevřela. Když je její partner zrovna v zámoří kvůli práci, ochotně jí přispěchá na pomoc rodina nebo přátelé. Monika si moc dobře uvědomuje, že čas letí jako voda a lidem na Instagramu se svěřila s tím, že Rumia oslavila půl roku a nikdy pro ni nebylo nic víc.

"Naše Ruminka má dnes 6 měsíců. Nejkrásnějších 6 měsíců v mém životě," napsala dojatá maminka a lidé ji okamžitě zasypali dojemnými vzkazy a blahopřáními.

Související články

Další články