Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásné sestry Grossovy si většinu roku užívají radovánek v exotice. Kde na to berou?

Sestry Grossovy.
Zdroj: Se souhlasem Natálie Grossové
+ Další 4 fotografie
zlatá mládež

Denisa (23) a Natálka (19) Grossovy si rozhodně nežijí špatně. I když po celé planetě řádí virus, že by člověk skoro nevytáhl nos ze dveří, holky se svou maminkou Šárkou (52) cestují po světě a užívají si života. Podle jejich Instagramu můžeme soudit, že jsou v poslední době více u moře než doma v Praze. Momentálně si všechny tři užívají teplíčka a pohodičky v Dubaji. 

Snaží se

Je to sice smutné napsat, ale holky měly tak trochu štěstí ve velkém neštěstí. Po smrti jejich milovaného tatínka, bývalého politika a nejmladšího premiéra Stanislava Grosse (†45), přišla jejich maminka Šárka jako vdova a samozřejmě s ní i Natálka se starší sestrou Denisou k pohádkovému bohatství, které jim umožňuje poznávat svět a užívat si sluníčka a moře, kdykoli se jim jen zachce. Důkazem, že toho využívají jsou jejich sociální sítě.

Neznamená to ale, že by holky jenom braly, Natálie se vypracovala od štěků v muzikálech až k jejich hlavním rolím a Denisa si, možná i díky svému jménu, rozhodně slušně přivydělává jako fotografka. Je tedy chvályhodné, že se holky nesnaží těžit jen z dědictví po tatínkovi, který zemřel na amyotrofickou laterální sklerózu neboli ALS, a peněz maminky, ale už v tak nízkém věku se chtějí co nejvíce osamostatnit a hlavně samy něčeho v životě dosáhnout.

Jejich tatínek Stanislav se kdysi, když byly dívky ještě malé, stal majitelem osmdesáti milionů korun a byl zároveň investorem do amerického dolaru a nemovitostí na Floridě. Na to, jak přišel ke svým penězům, se nikdo neptal a Gross se stal multimilionářem. Podle redakce Týden.cz bylo ale zvláštní, že svůj post premiéra musel opustit až ve chvíli, kdy nedokázal vysvětlit, kde vzal přes jeden milion korun na byt na Barrandově.

Stanislav Gross si údajně půjčil na obchody s akciemi přes 30 milionů korun, které se mu podle deníku Blesk.cz téměř přes noc podařilo mnohonásobně zhodnotit. Ačkoli se vyrovnání, o kterém Šárka Grossová velmi nerada mluví, táhlo nějakou dobu, zřejmě z toho nevyšla až tak špatně. Nepředpokládáme totiž, že by prodavačka kosmetiky Amway dokázala zajistit svým dcerám takový pohádkový život.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy