Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásné na pohled, léčivé na dotek: 10 magických kamenů, které vyléčí zákeřné nemoci

Magické kameny jsou nádherné na pohled a léčivé na dotek.
Zdroj: www.mineraly.cz
+ Dalších 6 fotografií
To, že kameny v sobě ukrývají tajemnou a léčivou sílu, věděli už naši předkové. Drahé kameny a minerály vám dodají životní energii, přinesou štěstí, zdraví a lásku. Jejich síle ovšem dokáže i léčit! Které vám pomohou v depresi? A které například ve chvíli, kdy vás bolí záda? Ve spolupráci s webem svetmineralu.cz jsme vybrali deset léčivých kamenů

Už od starověku se lidé domnívali, že kameny mohou ovlivnit fyzické i psychické pochody v jejich těle. Proto z nich vyráběli amulety, které byly součástí lektvarů, a to jak ochranných, tak posilujících. Lidé věřili, že mají moc zahánět zlé síly, neduhy, chránit před uhranutím či uřknutím a pomáhají překonávat těžká období života.

Klasickou medicínu a lékaře pochopitelně nahradit nemohou, ale díky svým léčivým schopnostem mohou tyto zázračné kameny léčbu podpořit a naše uzdravení urychlit.

Ať už prožíváte v životě jakékoliv trápení, vězte, že síla minerálů vám bude nápomocným společníkem při vaší cestě za štěstím. Vybrali jsme deset magických kamenů, jejichž síla léčí.

Křišťál – zaručený pomocník při pocitech beznaděje

Avanturín – tento kámen vám zaručeně pomůže v léčbě deprese

Jaspis – toto je kámen lásky, a tak ho mějte při ruce vždy, kdy chcete být lásce otevření

Opál – vám pomůže při cestě za sebevědomím

Ametyst – ten vám pomůže pokaždé, kdy vám životní směr přeruší strach

Tyto kameny vám pomůžou při vaší snaze postavit se psychickým problémům a stát se lepším člověkem. Existují ovšem i nerosty, které vám pomůžou při léčbě čistě fyzických nemocí.

Jantar – léčivé účinky ocení především ženy, které trápí záněty močového měchýře, radí Svět minerálů

Záhněda – tento méně známý kámen pomůže vyřešit bolesti kříže a zad

Citrín – napomáhá správnému fungování imunitního systému

Obsidián – výborný pomocník, pokud máte problém se žaludkem a trávením

Růženín – tento nerost vám vrátí zpátky pocit klidného spánku a úlevy

Zde je jen malý výčet léčivých kamenů, které vám můžou navrátit zdraví a duševní stabilitu. Nestojí to za zkoušku? Výběr všech nerostů a mnoho dalších informací se dočtete na webu Svět minerálů. Někdy je dobré vrátit se do dávných dob a oprostit se od moderních trendů. Uvidíte, že s kamínkem v kapse vám bude daleko líp a ucítíte daleko větší sílu a podporu.

Související články

Další články