Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Krásné modelce (18) se podařilo vydražit její panenství za neskutečnou sumu. Nyní je z ní milionářka!

Panenství vydražila za neskutečnou sumu.
+ Další 3 fotografie
Krásná modelka Aleexandra Khefren z Rumunska se rozhodla prodat svoje panenství a vydělat tak nějaké peníze. Dala ho tedy do aukce a získala pořádný balík peněz! Díky jednomu sexu je z ní teď milionářka!

Aleexandra Khefren (18) z Rumunska byla panna, a tak se rozhodla, že toho využije. Poslední dobou je v módě, že hodně mladých dívek draží svoje panenství. Modelka ho dala do aukce a čekala na tu nejlepší nabídku. To ale ještě netušila, že z ní bude milionářka! Na její příběh upozornil The Sun.

Rodiče jí vyhrožovali, že se jí zřeknou, a styděli se za to, že se jejich dcera takhle prodává. Ona v tom ale viděla potenciál a nic ji od jejího rozhodnutí neodradilo. Dala ho do aukce a prodala muži, který jí nabídl neuvěřitelnou částku. Jeden sex s mladou krásnou dívku ho stál něco málo přes 54 milionů korun!

Kráska teď doufá, že finančně pomůže nejen sobě, ale i svým rodičům, kteří nemají peníze. Jenže těm se její záměr vůbec nelíbil a dříve řekli, že se jí zřeknou.

O prodeji svého panenství promluvila i v britské televizní show. „Měla jsem 15 let, když jsem si řekla, že to zvládnu. Četla jsem o tom na internetu a zjistila jsem, že se některým dívkám podařilo prodat panenství za miliony euro,“ řekla tehdy moderátorovi Khefren. A povedlo se jí to!

„Raději panenství prodám a získám tím hodně peněz, než ho jen někomu věnovat. Muži, který by mě pak stejně třeba opustil,“ tvrdila kráska. „Myslím, že takhle přemýšlí hodně dívek,“ dodala Aleexandra, která tuto nabídku oznámila v listopadu.

Muž, který jí za něj zaplatil, pochází z Hongkongu a nechce, aby se o něm něco vědělo. Setkali se začátkem března v hotelovém pokoji, který zarezervoval předem. Dívka k prodeji panenství využila německou společnost, která se přesně na tohle specializuje a z částky si strhává 20 procent.

Mohlo by vás zajímat

Další články