Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Krásné holky nejí, vyryla na sebe dívka (†11). Pak spáchala sebevraždu!

Krásné holky nejí, vyryla na sebe dívka (†11). Pak spáchala sebevraždu!
Zdroj: Facebook
Nespokojenost s fyzickým vzhledem dohanala teprve jednáctiletou dívenku k sebevraždě. Do deníku si zapsala den, ve který chce zemřít. Nezvratné rozhodnutí ještě oznámila na Instagramu a pak sebevraždu skutečně spáchala. Trpěla sebepoškozováním a dokonce na sebe vyryla, že krásné dívky nejedí.

Milly Tuomey (†11) mohla vyrůst v krásnou slečnu. Sama sobě se však nelíbila a pravidelně psala na sociální sítě, že si chce vzít život. Děsivých příspěvků si všimla dívčina starší sestra, která na to upozornila rodiče.

Ti vzali svou jedenáctiletou dceru k lékaři. Milly ani před ním nic netajila a bez okolků mu řekla, že smrt je jejím jediným přáním. Doporučení zajít s holčičkou k psychologovi však přišlo vniveč. Rodičům se speciální léčbu pro Milly zařídit nepodařilo, jelikož psycholog měl již plno.

„Řezala se. Dokonce na sebe vyryla nápis: Krásné dívky nejí! Byli jsme vystrašeni. Neměli jsme s tímhle žádné zkušenosti a nevěděli jsme, co dělat.“ řekla zdrcená matka. Sice dceru přihlásila na speciální kliniku, ale už bylo příliš pozdě.

Jednoho večera spolu rodina sledovala film, když v tom se Milly zvedla a odešla z pokoje s tím, že se nudí. Za několik okamžiků ji nalezli v kritickém stavu. Ani bleskový převoz do nemocnice však mladičkou dívku nezachránil. Na následky zranění, jež si způsobila, bohužel zemřela.

„Milly byla talentovaná, milující, zdravá, měla plány. Plánovala, že ve 23 letech bude mít první dítě a bude úspěšnou lékařkou, vše měla v deníku," svěřilia se maminka holčičky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy