Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krásné gesto: Fanynky Beatles se vrátily na místo, kde vznikla památeční fotka. Jak vypadají po 50 letech?

Rok 1965 a čtyři puberťačky.
Milovaly Beatles, takže když slavná čtyřka přijela do jejich rodné Itálie, na koncertě dívky nesměly chybět. Psal se rok 1965. Po padesáti letech se vrátily na stejné místo a vznikla fotka čtyř dam, které mají kus života vepsaný ve tváři.

John, Paul, George a Ringo, kamkoli tahle slavná čtveřice z Liverpoolu přijela, tam zavládla mánie. Beatlemanie. Když byli na vrcholu, přijeli koncertovat i do Itálie, kde je zbožňovaly statisíce fanynek, které na slavné „brouky“ byly ochotné stát kilometrové fronty.

Na koncertě v roce 1965 nesměly chybět ani čtyři kamarádky, přičemž každá z nich měla svůj idol, jehož si napsaly na ruce. Zapózovaly fotografovi a vznikla tak památeční fotka, kterou si uchovaly dlouhých pět dekád. Po padesáti letech se vrátily zpět na místo, kde na vlastní oči tváří v tváři viděly svoje idoly, a vyfotily se ve stejném postavení jako před lety.

Tehdy byly puberťačky, dnes jsou to dámy, kterým bude už dávno po šedesátce. Mládí je pryč, ale „brouky“ milují dál.

Mohlo by vás zajímat

Další články