Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Krásné gesto bijce Vémoly sklízí posměch: Vytetovaná Lela se sobě vůbec nepodobá

Krásné gesto bijce Vémoly sklízí posměch: Vytetovaná Lela se sobě vůbec nepodobá
Zdroj: se souhlasem Lely Ceterové
+ Další 4 fotografie
reakce lidí
Často si lidé ťukají na čelo kvůli motivům, kteří si někteří nechávají vytetovat. A nejčastěji je to ve chvíli, kdy si nějaký pár nechá vytetovat podobiznu toho druhého, iniciály nebo podobné motivy. Podobiznu své milované Lely Ceterové si nechal vytetovat Karlos Vémola. Sice je to prý krásné gesto, ale to provedení...

Někdy se ta tetování prostě nepovedou. Takhle vnímají uživatelé na sociálních sítích nové tetování Karlose Vémoly, který si na vnitřek paže nechal vytetovat svou osudovou lásku Lelu Ceterovou. Krásné gesto však velmi rychle zpražili fanoušci jak bijce, tak modelky a bývalé playmate. Tetování se objevilo i na několika facebookových stránkách o tetování, kde sklidilo spíše kritiku.

"To je tak nádherné. Silný důkaz lásky. Nikdy bych neřekla, že jednou mě muž mého života tak překvapí. Štěstím mi vyhrkla slza. Také jsem si nechala vytetovat iniciály mého muže. Jsem dojatá," pochvalovala si Ceterová na Instagramu. Když se ale začaly ve velkém množit kritické komentáře, poslala ostřejší vzkaz.

To se ti nepodobá, píší Lele lidé

Ačkoliv je nad slunce jasné, že si každý může nechat vytetovat, co chce, pokud se to líbí jemu, tady se to podle všeho příliš nepovedlo. "Vůbec vám to není podobné, Lelo," znělo hned několik komentářů pod příspěvkem Ceterové. "To se vám, Leli, moc nepodobá... ale gesto krásné," ocenila uživatelka na Instagramu. "Vypadá to hrozně, křivé kozy, huba a nos šejdrem... takže vlastně jako originál," rýpnul si jeden z komentujících na Facebooku. "Nevěděla jsem, že zahojení a strhnutí pásky nějak zásadně ovlivní tetování. Aneb nějak si musíš okecat, že to vypadá hrozně," smála se slečna. A právě na podobné komentáře Lela reagovala.

"Mně se to tetování moc líbí, i navzdory tomu, že ho lidé kritizují. Důležité je, že se to líbí nám a ten důvod, proč jsme si to tetování dali. Protože se moc milujeme. PS: tetování je čerstvé, proto je tam fólie (Suprasorb, fólie se nechává zhruba pět dnů - pozn. red.). A až se to zahojí, bude to topka jako já. Který muž by toto pro ženu udělal? Položte si ruku na srdce, dámy," vzkázala kritikům pichlavě Lela.

A jak se líbí tetování vám? Najdete ho v galerii.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy