Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásná zrzka ze Slunečné předvedla hříšný tanec s Fantou ze SuperStar. Že by nový přítel?

Denisa Nesvačilová
Zdroj: Profimedia.cz
Vztahy
Herečka Denisa Nesvačilová (29), hvězda televizního seriálu Slunečná, vydatně bavila své sledující na středečním živém streamu, který absolvovala se zpěvákem a hercem Janem Fantou (25), známém také díky účinkování v SuperStar. Fanoušci v současnosti spekulují, že Fanta je její nový přítel.

Nesvačilová se loni rozešla s hudebníkem Janem Melíškem, který zpívá v kapele TH!S. Na natáčení 100. dílů Slunečné se ale deníku Blesk svěřila: „Mám vztah a jsem šťastná. Ale ještě si to chci nechat pro sebe.“ Nabízí se tedy otázka, zda v novém vztahu není s Fantou

Fanoušci se jí na to mnohokrát ptali. Nesvačilová ovšem zatím nic nevyvrátila, ani nepotvrdila. Během živého streamu se ale duo, které se spolu přátelí již deset let, mezi sebou oslovovalo „Lásko“.

Ačkoliv totožnost nového partnera Denisy Nesvačilové je stále zahalena tajemstvím, herečka s Janem Fantou připravila pro fanoušky příjemný a zábavný program. Nechybělo hraní stolní hry, ani pocta filmu Hříšný tanec.

Vztah trval necelé tři roky

Vztah Nesvačilové s Melíškem trval necelé tři roky. S bývalým partnerem se na veřejnosti příliš neukazovali a v době světové pandemie, kdy jsou společenské události zrušené, to ani nebylo možné, a tak o jejich rozchodu kromě nejbližších a příbuzných nikdo nevěděl.

Denisa si své soukromí střeží, proto si i důvod rozchodu nechává pro sebe. „O důvodech mluvit nechci. Pořád to ještě vstřebávám a ve svém soukromí se pitvat nechci. Radost mi teď dělá hlavně moje malá neteř a samozřejmě ten nejdůležitější chlap mého života, můj pes Čestmír,“ dodala Denisa pro Super.cz letos v lednu.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy