Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Krásná zrzka ze Slunečné předvedla hříšný tanec s Fantou ze SuperStar. Že by nový přítel?

Zdroj: Profimedia.cz
Vztahy
Herečka Denisa Nesvačilová (29), hvězda televizního seriálu Slunečná, vydatně bavila své sledující na středečním živém streamu, který absolvovala se zpěvákem a hercem Janem Fantou (25), známém také díky účinkování v SuperStar. Fanoušci v současnosti spekulují, že Fanta je její nový přítel.

Nesvačilová se loni rozešla s hudebníkem Janem Melíškem, který zpívá v kapele TH!S. Na natáčení 100. dílů Slunečné se ale deníku Blesk svěřila: „Mám vztah a jsem šťastná. Ale ještě si to chci nechat pro sebe.“ Nabízí se tedy otázka, zda v novém vztahu není s Fantou

Fanoušci se jí na to mnohokrát ptali. Nesvačilová ovšem zatím nic nevyvrátila, ani nepotvrdila. Během živého streamu se ale duo, které se spolu přátelí již deset let, mezi sebou oslovovalo „Lásko“.

Ačkoliv totožnost nového partnera Denisy Nesvačilové je stále zahalena tajemstvím, herečka s Janem Fantou připravila pro fanoušky příjemný a zábavný program. Nechybělo hraní stolní hry, ani pocta filmu Hříšný tanec.

Vztah trval necelé tři roky

Vztah Nesvačilové s Melíškem trval necelé tři roky. S bývalým partnerem se na veřejnosti příliš neukazovali a v době světové pandemie, kdy jsou společenské události zrušené, to ani nebylo možné, a tak o jejich rozchodu kromě nejbližších a příbuzných nikdo nevěděl.

Denisa si své soukromí střeží, proto si i důvod rozchodu nechává pro sebe. „O důvodech mluvit nechci. Pořád to ještě vstřebávám a ve svém soukromí se pitvat nechci. Radost mi teď dělá hlavně moje malá neteř a samozřejmě ten nejdůležitější chlap mého života, můj pes Čestmír,“ dodala Denisa pro Super.cz letos v lednu.

Související články

Další články