Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná zrzka z filmu Gangster Ka: Chodím na psychoterapii, přiznala pro eXtra.cz

+ Další fotografie

Herečka Alena Doláková (32) zavítala na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů, aby představila film Zrcadla ve tmě, ve kterém hraje hlavní roli. V rozhovoru pro eXtra.cz přiblížila snímek a přiznala, že chodí na psychoterapii.

"Film je o Marii tanečnici, které je třicet a pokládá si se svým životním partnerem základní životní otázky pomocí psychologického cvičení, po kterém by se měli dva lidé do sebe zamilovat. Pokud chtějí jít diváci na první rande, tak je to docela ideální film. Pokud se chtějí rozcházet, tak je to také ideální. Je to zkrátka film, který neklouže po povrchu," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz herečka, tanečnice a scenáristka Alena Doláková.

Půvabná zrzka je již delší dobu zadaná a svěřila se, že se svým partnerem Miroslavem si stejné otázky pokládali také.

"No, já si ty otázky pokládala se svým klukem a zamilovali jsme se do sebe. Jsme spolu rok a dva měsíce, takže na nás to fungovalo. Nejdříve jsme spolu začali spát, pak bydlet a poté chodit. Ty otázky tomu ale pomohly," pokračuje.

Ale Doláková přiznala, že už nějakou dobu chodí na psychoterapie. "Film Zrcadla ve tmě byl mnohem větší vystoupení z mé komfortní zóny než veřejně přiznat, že docházím na psychoterapii. Jít na psychoterapii je pro mě jít jako k zubaři. Já si myslím, že kdokoliv má nějaký problém, tak by měl jít na psychoterapii. To už není v roce 2021 žádné stigma," dodává.

Související články

Další články