Dnes ráno ve 3.55 přivedla zpěvačka Victoria (29) na svět své druhé dítě. Holčička, která po porodu měřila 48 cm a vážila 3,1 kg, dostala jméno Annabelle. „Je nádherná,“ výstižně a stručně se vyjádřila po porodu hrdá maminka, pro kterou byl porod v brzkých ranních hodinách podle očekávání zcela vysilující. Neobvyklé jméno pro holčičku vybírala sama maminka. „Rozhodovala jsem se mezi jmény Georgina a Annabelle a nakonec vyhrála druhá varianta, protože se mnohem lépe hodí k příjmení Blyth,“ uvedla Victoria.

Zatím není jasné, jestli byl u porodu přítomný i zpěvaččin životní partner Tom Blyth (43). Ten totiž pracuje jako inženýr na ropné plošině na severu Brazílie. „Tom u porodu chce být, ale na druhou stranu nevím, jestli stihne přijet na čas. Určitě mi bude oporou moje dobrá kamarádka, která je ale víc nervózní než já,“ prozradila pár dní před porodem interpretka legendární cover verze hitu Hotel California.

Česká r’n’b diva je ráda, že má vše za sebou. Druhé těhotenství totiž neprožívala příliš lehce. Na počátku těhotenství sice úspěšně absolvovala své celorepublikové turné Funk Funky Tour, druhou část těhotenství ale provázely komplikace. „Poslední měsíc a půl mě bolelo úplně všechno. Nemohla jsem chodit a pobývala jsem tedy hlavně doma,“ svěřila se exotická kráska. Zpěvačka má se svým partnerem už syna Davida, který před pár dny oslavil čtvrté narozeniny.