Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná zpěvačka Rezková skoncovala s YouTube! Teď sklízí úspěch…

Hodně na sobě zamakala.
Zdroj: archiv
Rok 2018 je pro Kateřinu Rezkovou velmi zlomový. Mladá umělkyně se totiž rozhodla upustit z natáčení videí na YouTube a více se věnovat hudbě a své autorské tvorbě. Není se co divit, se svým klipem k písni Rozlétám sklízí úspěch.

Veřejnost ji zná především jako dívku, která natáčí motivační videa, v poslední době se ale nejvíce věnuje zpěvu. Pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčí třiadvacetiletá Kateřina Rezková covery a na přelomu roku se rozhodla pustit do vlastní tvorby. Poté, co dopsala a pokřtila svou knížku, se s kamarádem a kolegou Janem Nedvědem vrhla do nahrávání písně Rozlétám, která má být stejně jako její videa na YouTube motivací pro všechny, co si nevěří nebo nevědí, co se sebou.

"Písnička je o mně. O tom, jak jsem se dlouho ztrácela a pořádně nevěděla, co chci a kam patřím. Zároveň je pro všechny zmatené duše, které se ještě hledají. Vlastně taková odpověď na to, když nevíme, kdo jsme, a že je to vlastně v pořádku, přirozené a často důležité,” uvedla Kateřina, které se přezdívá Kate, k songu, k němuž natočila i videoklip. ,,Měli jsme dva natáčecí dny s minimem spánku, takže druhý den už to bylo náročnější. Byl kolem mě ale skvělý tým, se kterým jsme se dost nasmáli, natáčení jsem si proto nakonec děsně užívala. Navíc jsme byli i na krásných lokacích, tak to byla radost,” dodala, že tyto hezké chvíle bohužel kazila neuvěřitelně vlezlá zima.

,,Nebudu lhát, že jsem se celý dva dny neklepala zimou, ale jak říkám, všechno kolem hudby i natáčení mě tak moc baví, že jsem si to užívala i zabalená v dece,” řekla skromně s úsměvem na tváři. Kateřina se v novém roce může plně věnovat práci, neboť stále nemá s kým sdílet volný čas. ,,Přítele momentálně nemám. Někde se mi ještě toulá,” uzavřela. Píseň mladá umělkyně vydala ve spolupráci s hudebním labelem Mad Baker Music, který kromě ní zastupuje i další nadějné umělce jako Mateje Kolaka, Marianu Prachařovou nebo Gabrielu Heclovou.

Související články

Další články