Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krásná životní změna! Aneta Krejčíková očekává druhé dítě

+ Dalších 10 fotografií
Druhé dítě?
Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) se na sociální síti svěřila s tím, že jí mateřství zmáhá. Zajímalo nás tedy, jak se s rolí maminky vypořádává a jestli stále platí, že by ráda nezůstala u jednoho potomka.

Herečka a hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková si momentálně užívá radosti i starosti maminky na mateřské. Na svém Instagramu, kam dříve dávala jednu fotku za druhou, už dlouho nic nezveřejnila. Až nyní se pochlubila malým synkem Beníkem v krabici. „Doma je bordel, jsem unavená a absolutně nic nestíhám,“ napsala Aneta k roztomilé fotce a z jejího komentáře je cítit mírná zoufalost.

Krásná Aneta se tedy zařadila k těm maminkám, které mateřskou dovolenou rozhodně nevnímají jako dovolenou. Naopak si na vlastní kůži zkouší, že mateřství je pěkná dřina. Přesto se však druhému dítěti nebrání, naopak!

Redakci eXtra.cz se svěřila, že druhé dítě rozhodně plánuje. „S jedním dítětem je to náročné, práce a domov mi dávají zabrat. Ale druhému se nebráním, naopak bych ho ráda co nejdříve,“ řekla herečka. „Na Instagram jsem dlouho fotku nedala, až teď, aby lidi viděli, že to mám náročné. Na druhé dítě se těším…,“ dodala Aneta.

Budeme se tedy těšit a s napětím očekávat, kdy tato mladá maminka oznámí radostnou novinu v podobě druhého těhotenství.

Mohlo by vás zajímat

Další články