Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krásná youtuberka se pyšní postavičkou jako lusk! Takhle to Carrie Kirsten slušelo u moře

Zdroj: instagram/iamcarriekirsten / instagram/iamcarriekirsten
+ Dalších 5 fotografií
Youtuberka na dovolené

Fotky z dovolené sdílela na sociálních sítích krásná česká influencerka Carrie Kirsten (23). Vycestovala spolu s přítelem Nikosem do Řecka, kde si užívali radovánek v moři, opalování a skvělé jídlo. Stačila se při tom také pořádně předvést fanouškům v plavkách. Na Instagramu jí chodí jeden pochvalný komentář za druhým.

"Carrie, tak krásného člověka jako ty jsem snad ještě nikdy neviděla! Jsi můj idol a mám tě ráda," napsala jí jedna z fanynek. Další napsaly pochvalné komentáře na její postavu, ale také šaty, vlasy nebo make-up. "To je toooop," napsal jí známý youtuber a influencer Jakub Smrek alias Freescoot.

Carrie Kirsten na dovolené

Carrie byla se svým dlouholetým přítelem Nikosem na dovolené v Řecku, odkud si odvezli spoustu hezkých vzpomínek. Natočila tam pro fanoušky celkem tři vlogovací videa. "Už na nich pracuju, jen se mi pár věcí okolo zkomplikovalo, takže to teď malinko trvá. Ale žádný strach, všechno bude, slibuju," napsala Carrie na Instagram.

Dodala, že nemůže přidat na svou sociální síť úplně všechny fotky, které se jí líbí – včetně všech výhledů a západů slunce, protože by je přidávala další měsíc. "Přidám ještě dva carousely a tím bych fotky z dovolené uzavřela," napsala na Instagram.

Související články

Další články