Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Veronika Kopřivová vyrazila s Jardou na výlet! Den strávili na Čapím hnízdě u Babiše

Verča a Jarda si užili krásný den.
Zdroj: instagram.com/farma Čapí hnízdo
+ Dalších 9 fotografií
Jsou to ale výletníci! Jaromír Jágr (45) a jeho roztomilá partnerka Verunka Kopřivová (26) mají pořádně toulavé boty. Včera si vyrazili na farmu Čapí hnízdo, kde krmili lemury a koníky. Došlo i na mazlení s přítulnými zvířátky. Hned po jejich návštěvě se v diskuzích vyrojily spekulace, zda hokejový bůh pomůže Andreji Babišovi s reklamou před volbami, jako už to udělal v minulosti.

Verunka se snímky a krátkými videi pochlubila na svém Instagramu. Víceméně tam postuje všechny krásné prožitky s Jardou. A včera se pár pochlubil parádním výletem na slavné farmě, která Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO momentálně dělá hodně velké vrásky na čele.

Pár fotografiemi z výletu rozprášil spekulace, že spolu už nerandí. Naopak to spíše vypadá, že tihle dva jsou do sebe bláznivě zamilovaní čím dál více. Stačí se podívat třeba na snímek Jardy, jak krmí lemura, a všem musí být jasné, že oba si dopřáli na Čapím hnízdě dokonalou romantiku.

Jágr je stále bez angažmá v zámořské NHL a trénuje na kladenském ledě. Čas si tak zpestřuje výletováním se svou milovanou Verčou, které se na Babišově farmě rozhodně moc líbilo!

Související články

Další články