Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Krásná Veronika Arichteva míří do StarDance! Pohled na její nohy vás dostane!

Zdroj: instagram / veronikaarichtev
+ Dalších 5 fotografií
Krásná herečka Veronika Arichteva (32) se objeví na našich obrazovkách a pořádně rozžhaví své božské křivky. Jako další z řady známých tváří se na podzim objeví v taneční soutěži StarDance, která se po dvouleté přestávce vrací na televizní obrazovky.

Herečka Veronika Arichteva je známá především z rozsáhlého seriálu Ordinace v růžové zahradě Do podvědomí se také dostala díky vtipnému seskupení 3v1, které tvoří spolu s Nikol Štíbrovou (31) a Martinou Pártlovou Jejich zábavná videa rozchechtávají břicha do rychlých rytmů.

Cit pro rytmus a ploché bříško si vyzkouší brzy i Veronika. Nyní si trochu odskočila od své herecké profese a začíná trápit především svoje tělíčko. Na televizních obrazovkách bude totiž soutěžit o titul královny parketu v taneční soutěži StarDance, kterou bude tradičně vysílat ČT1 na podzim tohoto roku. "Vše už je oficiální, Veronika Arichteva bude tančit v soutěži," svěřil zdroj pro web expres.cz

Své ladné křivky rozpohybuje díky tanečním krokům pod vedením zkušených profesionálů. Zatím se však neví, s kým bude herečka tvořit taneční pár.

Veronika se už nemůže dočkat, až se objeví na tanečním parketu a bude oslňovat svým božským tělem v rytmu samby. Věříme, že StarDance 2018 bude velmi úspěšná.

Související články

Další články