Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Krásná Vergara ztvární v novém seriálu drogovou šéfku. Podívejte se, jak se vžila do role

 Sofia Vergara: V seriálu ztvární Griseldu Blanco
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
seriál

La Madrina byla černá vdova a královna obchodování s drogami i lidmi. Za dobu svého "úřadování" v Miami měla na svědomí 200 lidských životů. Nyní streamovací platforma Netflix připravuje seriál o této postavě, kterou bude hrát herečka Sofía Vergara, známá například ze seriálu Taková moderní rodinka.

Krásnou kolumbijsko-americkou herečku Sofíi Vergaru mohou fanoušci znát například ze seriálu Taková moderní rodinka, kde si zahrála manželku Eda O'Neilla. Za svou roli byla čtyřikrát nominována na Zlatý glóbus, čtyřikrát na Cenu Emmy a sedmkrát na Screen Actors Guild Awards v kategorii nejlepší komediální herečka. Hrála však i v několika filmech, jako například Šmoulové, Šťastný Nový rok, nebo Happy Feet 2.

První zločinecká miliardářka

Nyní se Vergara vžije do zcela jiné role. Pro streamovací platformu Netlix totiž natáčí nový seriál Griselda o známé královně drogové scény Griseldě Blanco, které se také říkalo La Madrina. Právě Vergara si šéfku podsvětí, která pocházela rovněž z Kolumbie, zahraje. Blanco operovala v Miami v 80. letech a nesmazatelně se zapsala do historie zdejší kriminální scény.

Na svém kontě má podle Wikipedie až 200 lidských životů a stala se vůbec první zločineckou miliardářkou. Její příběh se dočkal filmového zpracování ve filmu Cocaine Godmother, kde hlavní roli ztvárnila Catherine Zeta-Jones. Nyní se do jejího životního příběhu vžije Sofía Vergara a vy se v galerii můžete podívat, jak jí to jde.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy