Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Krásná Verešová žhaví dráty: Fanoušky provokuje fotkou nahoře bez

Andrea se chlubí dokonalým tělem.
Zdroj: Se souhlasem Andrea Verešová
+ Další 4 fotografie
Dovolená

Modelka Andrea Verešová (41) vyrazila za sluníčkem k moři a její fanoušci z toho mají opět žně. Na Instagramu se totiž pochlubila svou výstavní postavou na odvážné fotce. Verešová zapózovala na snímku téměř nahá, měla na sobě jen spodní díl plavek, který tvoří prakticky jenom šňůrky.Krásná slovenská modelka Andrea Verešová si zřejmě chtěla zkrátit čekání na léto, a tak před pár dny vyrazila k moři. Jak už to bývá, taková dovolená rozhodně nemůže zůstat bez fotky vložené na Instagram, což kráska samozřejmě dodržela. Na snímku se hned pochlubila, jak si užívá slunečních paprsků na jachtě.

Na fotce se nechala zvěčnit zezadu a na sobě měla jen spodní díl plavek, který toho ale moc nezakrýval. "Udržuj vysoký standard a tmavé opálení," napsala k příspěvku modelka. Odvážný snímek pravděpodobně nenechal žádného jejího fanouška chladného.

Verešová se totiž rozhodně nemá za co stydět. Ukázala, jak perfektní a vysportovanou postavu vlastně má, ačkoli jí je jednačtyřicet let. To ocenila i kontroverzní influencerka Nela Slováková, když fotku okomentovala slovy "super hot".

Verešová vyměnila hory za moře

Před pár dny přitom byla Verešová ještě v italských Alpách, kde se nechala zvěčnit na lyžích či jak pózovala v luxusním oblečení. Zimy si však užila už dost, a tak vyměnila zasněžené vrcholky hor za slaný mořský vánek. "Loučím se s horami. Na nějakou dobu si dám pauzu, ale už teď se těším na další lyžařskou sezónu. Tento rok byla skutečně vydatná a vydařená," pochvalovala si modelka na Instagramu.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy