Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Krásná Verešová se ostře pustila do fanouška: Jste směšný, když si myslíte, že nepracuji!

Andrea Verešová se ostře pustila do fanouška
Zdroj: Se souhlasem A. Verešové
+ Další 3 fotografie
tvrdá slova

Modelka Andrea Verešová (41) si jen tak něco nenechá líbit, a když se jí něco dotkne, rozhodně to nepřejde diplomatickým mlčením, ale pořádně od plic řekne, co si myslí. Tentokrát se na svém Instagramu pustila do jednoho ze svých followerů, který se negativně vyjádřil k jedné z jejích fotek.

Drzý fanoušek

Modelka, influencerka a manažerka několika firem Andrea Verešová si zrovna užívá zasloužené volno v Alpách. Sjezdovka je totiž jejím druhým domovem a kdykoliv to jen jde, nahodí jednu ze svých mnoha luxusních kombinéz, hupsne na lyže a spustí se v ladných obloučcích dolů po sjezdovce.

Samozřejmě ani zde Andrea nezahálí a plní svůj Instagram krásnými fotkami, které jsou jako z reklamy na rodinné štěstí. Přesto se ale najdou lidé, kteří si do krásné Slovenky rádi rýpnou a upozorní ji na to, že realita obyčejných lidí vypadá trošku jinak. Někdo má ale tu smůlu a za své řeči si to od Andrey pěkně slízne.

"Mazejte do práce, furt se někde flákáte, že se nestydíte!" ​napsal možnávážně, možná z legrace jeden z followerů k Andreině fotce, kde se vystavuje na sjezdovce alpskému sluníčku a přeje svým fanouškům krásný start do nového týdne. To, co mu ale modelka odepsala, si jistě za rámeček nedal.

Andrea se nedá

"Jste směšný, když si myslíte, že nepracuji!" pustila se do fanouška Andrea zostra. "A co bych jako matka dvou dětí, manželka a manažerka tří firem + ředitelka nadačního fondu každý den dělala? Vyvaluju si doma šunky a jezdím každý den na sjezdovce... Myslím, že každý, kdo má mozek, pochopí, že sem dávám fashion fotky pro inspiraci, a protože je to moje práce modelky, nechci svůj Instagram zahlcovat negativními věcmi a starostmi," pokračovala modelka ve výčtu toho, co všechno dělá, když zrovna není na dovolené.

"Mimochodem každý den vstávám v šest ráno, připravuji rodině snídani a vezu děti do školy. Vařím, uklízím a pak jdu do kanceláře, kde vedu chod dvou značek a dalších firem. Asi byste se divil, kdybyste viděl, jak vypadá můj den," ukončila Verešová proslov s přáním pěkného dne s hashtagem stay positive.

Musíme říct, že ani my nestačíme zírat, kolik toho Andrea stihne. S takovou bude brzy nejen ředitelkou nadačního fondu, ale minimálně ředitelkou zeměkoule!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy