Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Krásná Vanda Janda o vztahu s miliardářem Křetínským: Můžu to vyvrátit, mlží vytrvale

+ Dalších 6 fotografií

Jméno talentované módní návrhářky Vandy Jandy je v posledních dnech skloňováno ne tolik s její tvorbou, ale spíše s jejím vztahem k miliardáři Danielu Křetínskému. Ten se na sobotní přehlídku pětadvacetileté umělkyně, v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, dostavil s pugétem růží. K údajnému milostnému poměru se slovenská "full time diva" vyjádřila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Vyvrátila spekulace

V kuloárech českého showbyznysu, a nejen toho módního, se už dlouho špitá o údajné lásce, kterou zahořel téměř padesátiletý miliardář Daniel Křetínský k pětadvacetileté slovenské módní návrhářce Vandě Jandě. Krásku, která na své sobotní módní přehlídce oslavila narozeniny, poctil svou přítomností hned v první řadě a překvapil ji obřím pugétem růží.

Vanda si své soukromí střeží a po rozchodu s režisérem Slávkem Horákem se po boku jiného muže zatím neukázala. "Se Slávkem jsme se rozešli už před delší dobou ve velmi přátelském duchu, kdy jsme uznali, že naše cesta do budoucna nebude asi úplně vhodná," řekla eXtra.cz extravagantní návrhářka a potvrdila, že po rozchodu s osmačtyřicetiletým režisérem žádný vážný vztah neměla.

Jak se zdá, Vanda Janda má slabost pro starší muže, protože stejně jako Horák ani Křetínský již není žádný mladík. Že by mezi ní a miliardářem došlo k něčemu vážnějšímu, k tomu se ovšem slovenská umělkyně nechtěla vyjadřovat. "Můžu to vyvrátit," řekla jednoduše múza módního návrháře Mira Saba.

Konec lásky i přátelství?

Stejně jako Janda ani Křetínský se neměl k tomu prozradit něco více. Pouze uvedl, že má blízký vztah s Jandou a obdivuje její dílo. Přesto si ale počkal a po skončení přehlídky byl ve společnosti slovenské "full time divy" spatřen, jak oba opouštějí místo a míří směrem do centra Prahy.

Celou spekulaci ještě více umocňuje fakt, že Vanda Janda byla dlouhou dobu jednou z nejlepších kamarádek Anny Kellnerové, která tvořila s Křetínským dlouhé roky pár. Ačkoliv se nikde neobjevily zprávy o jejich rozchodu, tak podle informací eXtra.cz zámožný podnikatel přesedlal z dcerky zesnulého miliardáře Petra Kellnera na její krásnou kamarádku. To byl zřejmě konec nejen vztahu Kellnerové s Křetínským, ale také dobrého přátelství mezi oběma mladými ženami.

Související články

Další články