Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásná v každém věku: Nechte svou pleť omladit, hydratovat a projasnit

Krásná v každém věku: Nechte svou pleť omladit, hydratovat a projasnit
Zdroj: http://www.provisage.cz

Každá žena touží mít krásnou pleť a je jedno, jestli jí je dvacet nebo padesát. Doby, kdy byly na trhu dva krémy, které vám nevyhovovaly, jsou už dávno pryč, takže se kromě používání kvalitních kosmetických přípravků můžete svěřit i do rukou odborníků. Pokud tedy nejste spokojeni s kvalitou své pokožky, vyzkoušejte bezbolestnou kosmetickou metodu Skinbooster.

Co je Skinbooster?

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení, projasnění a intenzivní hydratace unavené a suché pleti. Hydratace probíhá aplikací zahuštěné kyseliny hyaluronové, která má dlouhou životnost a na rozdíl od ostatních metod, které hydratují pleť do hloubky, funguje jako skvělá anti aging technika.

Kdy metodu využít?

Pokud je vaše pokožka unavená po letním slunění, vysušená klimatizací a agresivním počasím, pak je metoda Skinbooster určena právě pro vás. Dále je ideální ji podstoupit, pokud na sobě pozorujete známky stárnutí. Neznamená to ale, že není vhodná pro mladé lidi, naopak, v dospívání je často naše pleť dehydrovaná, s čím právě Skinbooster dokáže skvěle pomoci také.

Výhody ošetření

Skinbooster je jednou z nejefektivnějších metod omlazení a také intenzivní hydratace unavené a suché pleti. Na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř, čímž stimuluje tvorbu kolagenu a omezuje tvorbu vrásek. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací či jinak agresivním počasím. Po aplikaci se bude vaše pleť v průběhu 6 až 8 měsíců viditelně omlazovat, zpevňovat a hydratovat.

Jak neinvazivní zákrok probíhá?

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v hloubkové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Samotnému zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému, který z ošetření učiní bezbolestnou záležitost. Hlavice speciálního přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Přístroj má technicky dokonalý a perfektně řiditelný systém, zasíťovaná kyselina hyaluronová je tak aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Pokožka je ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Dosud neexistovala metoda, která by tak precizně dosáhla plošné hydratace.

Očekávané výsledky

Již po prvním ošetření vidíte v aplikované oblasti hezký hydratační efekt, pleť je svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. V každém případě je možné ošetření metodou Skinbooster kdykoliv opakovat.

Kde absolvovat?

Pokud jste po vyzkoušení metody zatoužili i vy, svěřte se do rukou odborníkům z PRO visage Jedná se o estetické centrum zaměřující se na přístrojová ošetření. Za prioritní cíl si kladou naprostou spokojenost svých klientů, kteří jsou opečováváni v luxusních prostorách v centru Prahy.

Finance

Možná byste omlazení a hydrataci pokožky potřebovali, ale nemáte zbytečné tisíce, které byste do ní investovali. Pak nevěšte hlavu, právě klinika PRO visage přichází s akcí, kdy si metodu Skinbooster můžete po celé září dopřát s dvacetiprocentní slevou. Takže ji neváhejte vyzkoušet a dopřát tak vaší pokožce takovou péči, jakou si po pětadvacátém roce života zaslouží.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy