Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Ukrajinka z Prahy: Já a Angelina Jolie? Neblázněte!

Jak se vám tato kráska líbí?
Zdroj: archiv Oleksandry Mykoliuk
+ Další fotografie
O Češkách se říká, že jsou nejkrásnější jna světě. No, možná. Pravdou však je, že sem tam nějakou kočku tak trochu "adoptujeme", a to se pak vyhrávají nejrůznější ankety krásy! Oleksandru Mykoliuk jsme si "vypůjčili" z Ukrajiny.

Když se na ni podíváte, při troše fantazie vidíte Angelinu Jolie v dobách její největší slávy. „Tak to jsme mě dostali. Nemyslím si, že bych tak vypadala, Angelina je krásná žena,“ říká skromně rodačka z ukrajinského Doněcku, která už však tři roky žije v Praze.

My si však stojíme za svým! Mrkněte se schválně do fotogalerie a napište nám, co si o tom myslíte. V každém případě, Oleksandru opravdu můžete potkat v české metropoli. Studuje zde mezinárodní vztahy a naše hlavní město si nemůže vynachválit. „Mám to tu opravdu ráda. Samozřejmě, když si vzpomenu na domov, je mi smutno,“ poukazuje na kdysi hrdý Doněck, který je dnes z velké části zničen válečným konfliktem.

Sexy kráska se už šestnáct let věnuje rytmické gymnastice, což vysvětluje její perfektní tělo. A pánové, jestli jste teď pomysleli na pružnost, nejste daleko od pravdy. „Celý můj život je spojen se sportem a také módním průmyslem. V Praze teď také pracuji jako manažerka módního fotografa a jako modelka,“ vysvětluje Oleksandra. Je velmi pravděpodobné, že o ní ještě uslyšíme.

Související články

Další články