Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Krásná učitelka chtěla být modelkou. Doplatila na to!

Touto učitelkou se můžou žáci chlubit.
+ dalších 1 fotografií
Je krásná, atraktivní a zároveň je učitelkou. To je vražedná kombinace. A chlubit se tím, jakou mají paní učitelku, můžou studenti základní školy ve Fitchburgu v Massachusetts. Katlin Pearson chtěla skloubit svoji inteligenci s krásou. Toužila po tom stát se modelkou. Nakonec na to ale doplatila. Ze školy ji vyloučili.

Učila děti ve speciální škole ve Fitchburgu a ve volném čase se věnovala modelingu. Nafotila pár žhavých fotografií a nechyběla ani na společenských akcích a sportovních událostech. Její kariéru učitelky jí ale zhatila zásilka, která přišla do školy. Byly v ní její lechtivé fotografie i záznamy z různých akcí, kterých se Katlin účastnila. Zásilka byla zaslána i novinářům.

Katlin se ale nemusí vůbec stydět. Má perfektní vysportovanou postavu a zřejmě jí chtěl zničit někdo, kdo jí záviděl. Škola to ale nemohla nechat jen tak a Katlin byla suspendována do té doby, než se vše prošetří.

K její radosti se ale nakonec do školy mohla vrátit. Škola nakonec vyhodnotila, že její koníček nemá žádný vliv na práci ve speciální škole. Katlin tak může učit vesele dál a ve volných chvílích se věnovat modelingu. A teď už s čistým svědomím.

Mohlo by vás zajímat

Další články