Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná učitelka chtěla být modelkou. Doplatila na to!

Krásná učitelka chtěla být modelkou. Doplatila na to!
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Je krásná, atraktivní a zároveň je učitelkou. To je vražedná kombinace. A chlubit se tím, jakou mají paní učitelku, můžou studenti základní školy ve Fitchburgu v Massachusetts. Katlin Pearson chtěla skloubit svoji inteligenci s krásou. Toužila po tom stát se modelkou. Nakonec na to ale doplatila. Ze školy ji vyloučili.

Učila děti ve speciální škole ve Fitchburgu a ve volném čase se věnovala modelingu. Nafotila pár žhavých fotografií a nechyběla ani na společenských akcích a sportovních událostech. Její kariéru učitelky jí ale zhatila zásilka, která přišla do školy. Byly v ní její lechtivé fotografie i záznamy z různých akcí, kterých se Katlin účastnila. Zásilka byla zaslána i novinářům

Katlin se ale nemusí vůbec stydět. Má perfektní vysportovanou postavu a zřejmě jí chtěl zničit někdo, kdo jí záviděl. Škola to ale nemohla nechat jen tak a Katlin byla suspendována do té doby, než se vše prošetří.

K její radosti se ale nakonec do školy mohla vrátit. Škola nakonec vyhodnotila, že její koníček nemá žádný vliv na práci ve speciální škole. Katlin tak může učit vesele dál a ve volných chvílích se věnovat modelingu. A teď už s čistým svědomím.

Související články

Další články