Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná učitelka (30) se dojemně omlouvala za pravidelný sex se studenty! Jenže soudce vážně nerozbrečela!

Jennifer dostala pořádný flastr.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další 2 fotografie
Byli tři, bylo jim sedmnáct a s učitelkou angličtiny to dělali tak často, že s jedním z nich dokonce otěhotněla! Jennifer Fichter si i přesto myslela, že bude stačit, když se u soudu rozbrečí, pak s ní začnou všichni soucítit. Jenže minimálně soudce to viděl jinak.

Během rozsudku byla označena za sexuálního predátora a dostala 22 let za mřížemi. Silnému označení se nemůže divit, protože se třemi různými studenty to dělala všude, kde se jen dalo.

U ní doma, v jejím pickupu, v hotelech a jednou dokonce i na střeše školy, kde Jennifer učila. Navíc přiznala, že sexuálních styků byly tucty. Logicky přišlo i otěhotnění, které ukončila potratem.

To vše nyní chtěla Jennifer nechat za sebou tím, že se v slzách otočila na „poškozené“ a jejich rodiny a řekla jim: „Strašně se omlouvám. Přála bych si to vzít zpět a vím, že moje slova nestačí.“

Alespoň v té poslední poznámce s ní soudce souhlasil. Ten mimo jiné během procesu odhalil, že nemravnou učitelku vyhodili za podivných okolností už z jejího předchozího místa.

Po nalezení nové práce na Floridě ji ale svedení jednoho z žáků netrvalo ani měsíc. Celkem byla Jennifer obviněna z 37 pohlavních styků s nezletilými a opravdové číslo je pravděpodobně daleko vyšší.

I proto nakonec americká učitelka dostala 22 let. Souhlasíte s výší jejího trestu?

Související články

Další články