Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Tess z Love Islandu to schytává od lidí: Působíš jako stará mladá, vzkazují jí

Love Island: Krásná Tess to schytává od lidí
Zdroj: Se souhlasem Tess
+ Dalších 6 fotografií
názory diváků

Vztahy v Love Islandu se pěkně zamotávají. Pomyslnou bombu do krásně naplánovaného párování hodili diváci, kteří vyřadili Mishalu a Tomáše. V nemilost upadla v posledních dílech půvabná Tess (24), které se lidé na sociálních sítích vysmívají, že působí jako stará mladá a jen velmi stěží dokážou odhadnout její věk. 

Tereza zvaná Tess je choreografkou a tanečnicí a žije v Praze. Možná působí křehce, ale nenechte se zmást. V Love Islandu pěkně vystrkuje drápky. Parketem dokáže protančit stejně sebevědomě jako osobním životem. Tato mladá kráska zkrátka ví, co chce, a vztahovými piruetami jí hlavu rozhodně nikdo nezamotá.

Na Instagramu má téměř 30 tisíc followerů a dokonce se stala finalistkou České Miss. Tess se sice projevuje ze všech nejvíce, ale některým soutěžícím to už začíná pěkně lézt krkem.

Diváci na druhou stranu s Terezou mají zcela jiný problém. Dle nich působí po celou dobu soutěže jako taková stará mladá a nikdo by jí rozhodně netipoval 24 let.

"U té Terezy prostě nevím, jestli jí je 20 nebo 40. Působí na mě jako stará mladá, ale třeba se pletu a dělá to kamera," píší lidé na sociálních sítích do komentářů. "Mně je Tess velmi sympatická, ale pravdou je, že jsem jí tipovala něco kolem 35 let. 24 rozhodně ne," píší další.

A co myslíte vy? Působí na vás Tess jako stará mladá? Do galerie se můžete podívat na její nejžhavější snímky.

Související články

Další články