Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Krásná Tereza Voříšková v náručí svého Ramba jenom kvete: Večer plný polibků!

Zdroj: ShowPix / Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Sympatická herečka Tereza Voříšková (28) se už dávno netají svým vymakaným přítelem Matyášem Rambou. Ve společnosti se neobjevují zas tak často, ale když se zastaví na některé z noblesních akcí, stojí to za to! Zamilovaný páreček srší svou láskou na hony daleko.

Ceny Anděl si nenechala ujít žádná slavná osobnost. A ani herečka Tereza Voříšková (28). V úterý večer vyvedla krásná Tereza svého přítele do Fóra Karlín, kde se prestižní udílení cen konalo. Už nějaký ten pátek randí s tanečníkem a akrobatem Matyášem Rambou.

Pohledný muž by Tereze snesl modré z nebe. Doslova se jí v Karlíně nemohl nabažit. Na zamilované dvojici je vidět, že jejich láska jenom kvete a že je jim spolu moc dobře. Celý večer střídali letmé pohledy s vášnivými polibky. Je to prostě krásný páreček. Ceny Anděl si náležitě užili. Tereza si dokonce na chvíli odskočila i na pódium. Poté se však dál věnovala své lásce, jako při zahájení. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak jim to celý večer slušelo.

Související články

Další články