Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krásná Tereza Voříšková ukázala maminku: Vypadá jako její sestra a snad vůbec nestárne!

Tereza Voříšková se rozhodně nemusí bát stárnutí.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
Je krásná, úspěšná, talentovaná a navíc má nádhernou maminku, kterou se nyní pochlubila na sociálních sítích. Už je jasné, po kom Tereza Voříšková (28) zdědila všechnu tu krásu. Její maminku byste si klidně spletli se sestrou. Vypadá totiž, že vůbec nestárne.

Tereza Voříšková (28) je jednou z hereček, na které můžeme být právem pyšní. Kromě toho, že je velmi krásná, je i talentovaná. Na veřejnosti se ukazuje jen sporadicky, ale když už někam jde, je středem pozornosti.

Jediné, v čem půvabná herečka tápe, je styl oblékání. Buď je naprosto perfektně vystajlovaná, nebo je to naopak úplný propadák. Tereze se zatím nepodařilo najít zlatou střední cestu. To ale nevadí, protože její vystupování a šarm drobné nedostatky dokážou zakrýt.

Hodně lidí dlouhou dobu zajímalo, po kom je Tereza vlastně tak krásná. Před pár dny herečka zveřejnila na sociálních sítích fotku své maminky a už je to všem jasné. Víc než maminku připomíná Terezinu sestru.

Takže rozkošná herečka nemusí mít vůbec obavy ze stárnutí. Geny podědila po mamince, která prakticky nestárne. Škoda, že všichni takové štěstí nemáme.

Mohlo by vás zajímat

Další články