Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Tereza Voříšková se nezdá: Je z ní úplná hadí žena!

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Sympatická herečka Tereza Voříšková (28) se už dávno netají svým vymakaným přítelem Matyášem Rambou (27). Ve společnosti se neobjevují zas tak často, raději se společně ukazují v tělocvičně. Tereza se snaží a předvádí takové kreace, že by jí ostatní herečky mohly závidět! A možná i závidí...

Je vidět, že sympatická herečka Tereza Voříšková je šťastná jako blecha a vztah s akrobatem a tanečníkem Matyášem Rambou jí velmi prospívá. Vzhledem k tomu, že její partner tráví dlouhé hodiny v tělocvičně, často mají rande tam.

Tereza proto nezahálí a učí se od místních akrobatek taneční dovednosti a pořádné protažení. Herečka trénuje, jak se dá, a do svých cviků také dává osobitý humor, který prezentuje na své sociální síti. Každou neděli se navíc její sledující mohou těšit na vtipnou dávku jejího akrobatického talentu.

Je vidět, že herečce vztah s pohledným tanečníkem velmi svědčí, Tereza jen kvete. Kdo ví, třeba za pár měsíců ji uvidíme v jednom z vystoupení s akrobatickou skupinou, ve které účinkuje její Matyáš.

Související články

Další články