Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Tereza Voříšková porodila: Herečka se pochlubila miminkem a popsala šestinedělí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Herečka Tereza Voříšková (30) se v uplynulých dnech stala maminkou. Radostnou novinkou se pochlubila na svém profilu na sociální síti, kam přidala hned několik snímků s miminkem a manželem Matyášem Rambou (27). V dlouhém textu také popsala, jak probíhaly její první dny v nejzásadnější roli jejího života a popsala mateřství zcela bez příkras.

Ještě nedávno se herečka Tereza Ramba, dříve Voříšková, chlubila velkým těhotenským bříškem. Nyní už je doma a užívá si nejdůležitější roli svého života – stala se maminkou. Na sociální síti zveřejnila rozkošné snímky s manželem a miminkem a popsala mateřství bez jakýchkoliv příkras.

Porod tajila

Herečka hned u prvního snímku prozradila, že už je to od porodu několik neděl. Šťastnou novinku si tedy nějakou tu dobu nechávala pro sebe a pro své nejbližší přátele. „Nikdy jsem si nemyslela, že budu stát ve čtyři ráno u otevřený lednice a z ledový naběračky vděčně pít studenej vývar od mámy, škraloup tuku neškraloup. Naše americká lednice řve, když jí chvíli nezavřete. Nikdy jsem si nemyslela, že to přestanu slyšet,“ napsala herečka.

Šestinedělí není jednoduché období, projde si jím ale každá matka a Tereza ví, jak důležité je ostatním sdělit, že přesně tak je to v pořádku. „Nikdy jsem si nemyslela, že budu šťastná za to, že najdou půl jablka ze včera na poličce v chodbě. Bylo sice očernalý, ale mezi vyndáním a nandáním pračky přišlo vhod. Euforická radost a návaly štěstí jsou úplně normální. A pláč. Vy jste miminko a miminko je vy. Byli jste jeden a teď jste dva. Proč mi nikdo ku*va neřekl, co je to za masakr? Na nočním stolku mám teď vložky do podprsenky, plenu, dudlík a kojící čaj,“ popsala Voříšková šestinedělí.

„První den sama. První záchvat dáte. Druhej dáte. Pak je patnáct minut pauza, stihnete sprchu, uklidit, a skoro si strkáte kartáček do pusy, nevadí, dneska taky ne… A ten třetí vás dostane. Takže manžel přijde domů a vás najde v posteli, vy brečíte, dítě brečí, oba nahatý, mlíko teče všude, dítě vás počůralo,“ napsala herečka pravdivě, jak její šestinedělí probíhá.

Gratulace

Pod snímky jí ihned začaly gratulovat její slavné kolegyně, mezi nimi například i Kristýna Leichtová, Anna Geislerová, Eva Holubová, Jana Plodková či Andrea Kerestešová Růžičková. Podívejte se do galerie na snímky Terezy Voříškové s manželem a s miminkem. Není pochyb o tom, že lásku, která z fotografií sálá, pocítíte i vy sami.

Související články

Další články