Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Tereza Voříšková po letech zavzpomínala na natáčení filmu Bobule: Tohle napráskala na své kolegy!

Tereza Voříšková na natáčení vzpomíná v dobrém!
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Dnes večer se můžete pohodlně usadit do svého křesla k televizi a užít si film Bobule. Snímek z roku 2008 vypráví o dvojici mladých podvodníků, kteří uniknou před zákonem na Moravu. Pátrali jsme po zajímavostech o filmu a tu největší nám sdělila Tereza Voříšková.

Letní komedie Tomáše Bařiny nás zavedla mezi řádky vinné révy do prostředí moravských vinařů, kteří se nikam nehrnou. Honza (Kryštof Hádek) se se svým přítelem Jirkou (Lukáš Langmajer) rozhodne, že navštíví svého nemocného dědečka z Moravy a splní mu sen v podobě pořádné dovolené, kterou dědeček v podání Lubomíra Lipského již dlouho neměl. Mezi zvláštní sortou lidí si Honza uvědomí, že právě na Moravě je mu nejlépe.

Zeptali jsme se Terezy Voříškové, která ve filmu ztvárnila roli Klárky, na nějaké příběhy z natáčení. Tereza zněla velice mile a z jejího hlasu bylo poznat, že na natáčení vzpomíná pouze kladně. „Jeden natáčecí den měl začínat v sedm ráno. Točili jsme asi do desíti. Pak náhle zmizel Kryštof. Po chvilce jsme nemohli nalézt ani Lukáše Langmajera. Oba byli dva dny zavření někde ve vinném sklípku a popíjeli. Nemohli jsme se jim ani dovolat, protože tam nebyl signál,“ smála se Tereza.

Voříšková si během natáčení vytvořila krásný vztah s Kryštofem Hádkem. Vztah společně tajili a s pravdou vyšli na světlo až v roce 2010 na předávání Českých lvů. V sobotu se Voříšková objeví ve filmu znovu, a to ve Svěrákově Po strništi bos. Tento snímek zachycuje život maličkého Edy Součka přesně před Obecnou školou.

Související články

Další články