Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná tenistka ze StarDance: Andrea Sestini popsala svou divokou italskou domácnost

Doma mají občas velkou Itálii.
Zdroj: Instagram Andrea Hlaváčková
+ Další 3 fotografie
stardance

Bývalá grandslamová vítězka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková je jednou z účastnic show StarDance, ve které tančí s Michalem Necpálem. Při jejím vystoupení ji byl v neděli podpořit i manžel Fabrizio, se kterým má krásnou dcerku Isabelle.  Andrea v několika rozhovorech prozradila, zda její muž doma pomáhá a kdo je v rodině temperamentnější.

Ačkoli to nejdříve vypadalo, že Andrea zůstane s rodinou v Americe, nakonec se zdá, že jejich domovem bude Česká republika. "Žijeme v Praze, i manžel už tu má trvalý pobyt a zabydluje se. Domluvili jsme se, že odtud budeme vyjíždět do světa, ale Česko bude náš domov, základna. Vážím si, že do toho šel. Zkusili jsme žít v Americe, pak v Londýně, ale shodli jsme se, že ani jedno pro nás nebylo," řekla Super.cz Andrea.

V prvním vyřazovacím díle taneční show StarDance půvabná Andrea prozradila, že manžel trochu česky umí.Česky umí pár slov říci, ale jen když chce. Třeba když je nervózní za volantem,“ řekla Andrea před časem v rozhovoru pro web olympijského týmu. Ona sama italštině rozumí, ale mluvit si zatím netroufne.

O Italech a jižanech všeobecně je známo, že jsou velmi temperamentní. Jak to v Andreině rodině tedy vypadá? „Mezi námi oběma se projevuje temperament. Já ani nemusím být Italka na to, abych byla dost temperamentní, takže u nás je výměna názorů na denním pořádku. Vždy oba vybouchneme a pak se udobřujeme,“ prozradila pro iDnes.cz

Co se týče domácích povinností a starostí o Isabellku, v tom je prý Fabrizio k nezaplacení. Když zrovna nemusí jet do zahraničí, hned ráno si malou bere a nechá tak Andree čas na dospání po probdělé noci. „Druhá věc, kterou dělá manžel pravidelně, je ta, že malou koupe, a to je zase pro mě půlhodina večer, kdy si udělám, co potřebuji.“

Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články