Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásná těla a nadupané dekolty: České celebrity už vytáhly plavky a rozpalují fanoušky

Kdo z českých osobností se už ukázal v plavečkách?
Zdroj: koláž extra.cz/Se souhlasem N.Kočendové/N.Slovákové/E.Decastelo
+ Dalších 7 fotografií
Postavičky

Slunečné dny a první tropické teploty vyhnaly k vodě nebo za opalováním všechny včetně českých celebrit. Kdo z našich známých tváří se už ukázal v plavečkách? A kdo předvedl svůj nadupaný dekolt? Snímky, které zveřejňují na své sociální sítě, odhalují mnohé!


Astronomický začátek léta sice ještě oficiálně nezačal, na to si musíme počkat do 21. června, ale podle venkovních teplot léto už jako by dávno bylo. První slunečné a tropické dny vyhnaly mnohé za prvním koupáním nebo alespoň chytáním bronzu na lehátkách. To si samozřejmě nesmělo nechat ujít ani mnoho známých českých tváří!

České celebrity v plavkách

Na sociálních sítích je plavková sezona už v plném proudu a snímky svých odhalených tělíček se pochlubila i řada českých celebrit. Kdo přes zimu nelenil a makal na své formě?
Fotkou v bikinách se na Instagramu tradičně pochlubila třeba hvězda Hotelu Paradise Nela Slováková, která po celý rok nenechávala nic náhodě a zcela očividně dost času trávila ve fitku.

Nela ale rozhodně není jediná! Snímkem své postavičky se pochlubila třeba i herečka Anička Slováčková, moderátorka Eva Decastelo a svůj nadupaný dekolt předvedla světu i Eva Perkausová.

Podívejte se v galerii!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy