Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Krásná těla a nadupané dekolty: České celebrity už vytáhly plavky a rozpalují fanoušky

Kdo z českých osobností se už ukázal v plavečkách?
Zdroj: koláž extra.cz/Se souhlasem N.Kočendové/N.Slovákové/E.Decastelo
+ Dalších 7 fotografií
Postavičky

Slunečné dny a první tropické teploty vyhnaly k vodě nebo za opalováním všechny včetně českých celebrit. Kdo z našich známých tváří se už ukázal v plavečkách? A kdo předvedl svůj nadupaný dekolt? Snímky, které zveřejňují na své sociální sítě, odhalují mnohé!


Astronomický začátek léta sice ještě oficiálně nezačal, na to si musíme počkat do 21. června, ale podle venkovních teplot léto už jako by dávno bylo. První slunečné a tropické dny vyhnaly mnohé za prvním koupáním nebo alespoň chytáním bronzu na lehátkách. To si samozřejmě nesmělo nechat ujít ani mnoho známých českých tváří!

České celebrity v plavkách

Na sociálních sítích je plavková sezona už v plném proudu a snímky svých odhalených tělíček se pochlubila i řada českých celebrit. Kdo přes zimu nelenil a makal na své formě?
Fotkou v bikinách se na Instagramu tradičně pochlubila třeba hvězda Hotelu Paradise Nela Slováková, která po celý rok nenechávala nic náhodě a zcela očividně dost času trávila ve fitku.

Nela ale rozhodně není jediná! Snímkem své postavičky se pochlubila třeba i herečka Anička Slováčková, moderátorka Eva Decastelo a svůj nadupaný dekolt předvedla světu i Eva Perkausová.

Podívejte se v galerii!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy