Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Krásná Táňa Pauhofová slaví 36: Od princezen z pohádek po velmi odvážné scény

+ Dalších 13 fotografií
galerie
Slovenská herečka Táňa Pauhofová (36) jde z role do role. Krásnou zrzku si v posledních letech hodně oblíbili čeští režiséři, a tak můžeme Táňu často vidět především jako představitelku hlavních rolí v celovečerních filmech. Dnes slaví tato kráska šestatřicáté narozeniny.

Momentálně je Táňa k vidění v seriálu televize Nova Milenky,, kde hraje nezávislou realitní makléřku Sandru. Emancipované a úspěšné ženy hraje Pauhofová často. Úspěšná je Táňa i v reálném životě. Ročně natočí několik filmů a do toho má stálé angažmá ve Slovenském národním divadle.

Naposledy se ve společnosti slovenská kráska objevila v červenci na karlovarském festivalu. Táňa přijela coby součást delegace k novému seriálu HBO Bez vědomí. Tam si zahrála jednu z hlavních rolí po boku Martina Hofmanna nebo Martina Myšičky.

Jako jedna z mála známých osobností nevlastní profil na sociálních sítích. O jejím soukromí se tedy příliš neví a o vztazích se málokdy vyjadřuje. Loni na podzim proběhla médii zpráva, že se herečka zamilovala do o deset let mladšího kolegy ze Slovenského národního divadla Jonatána Pastirčáka. Jestli jejich láska pokračuje i dnes, je záhadou.

Diváci si ji pamatují například z úspěšných snímků Toman, Lída Baarová, Hořící keř nebo Román pro muže, objevila se i v pohádkách Čert ví proč, Tři životy nebo Láska rohatá.

Mohlo by vás zajímat

Další články