Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná svatba moderátorky Televize Seznam: Kateřina Němcová byla nádherná nevěsta

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
láska
Moderátorka pořadu Rodinka na Televizi Seznam Kateřina Němcová se vdala za svého partnera, fotbalistu Miroslava Podrazkého, s kterým má téměř dvouroční holčičku Malvínku. Z krásné Kateřiny je nyní vdaná paní a jako nevěsta byla skutečně nádherná.

Své ano si Kateřina Němcová a Miroslav Podrazký řekli po dlouholetém vztahu na farmě nedaleko Prahy. Kromě rodiny a blízkých si svatbu nenechaly ujít například dvě Katčiny kolegyně Zorka Hejdová a Katka Říhová.

Pro krásnou moderátorku byla svatba zážitkem na celý život. „Myslím, že jsme naší svatbou utvrdili všechny svatebčany, že má tento akt smysl a není to jen kus papíru. Je úžasné určit si v životě jeden okamžik, ke kterému se můžete v mysli stále vracet a připomenout si, proč jste se rozhodli strávit společně život s vaším partnerem. Byl to úžasný den prolitý slzami a smíchem. Těším se na diváky Televize Seznam už jako Katka Podrazká,“ říká moderátorka.

Související články

Další články