Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Krásná studentka přišla při pokusu o sebevraždu o obě nohy! Teď je ovšem šťastná, jak to?

Helen už nepláče pro amputované nohy.
+ Další fotografie

Blonďatá kráska Helen Galsworthy (25) přišla o obě nohy, když se pokoušela o sebevraždu na kolejišti. Přesto je ale teď šťastná. Uhodnete, co ji zachránilo z depresí?

Mladá studentka byla šikanovaná, trpěla od puberty depresemi a byla závislá na kokainu. V 18 letech se rozhodla ukončit svůj život a šla si lehnout na koleje v blízkosti jejího domů. Vlak ji ale nezabil, přišla „jenom“ o obě nohy těsně pod kolenem.

„Poslední, co si pamatuju, byly moje useknuté nohy, které ležely na trati. Byla tam samá krev a nemohla jsem uvěřit, že se to stalo,“ řekla Helen pro dailymail.

Zraněnou ji našel pes, který přivolal pomoc, a dívka byla převezena do nemocnice. Helen si myslela, že si nikdy nenajde přítele a nebude mít děti. O sedm let později to je ale všechno jinak.

Z depresí a smutku ji vytáhlo mateřství. I přes postižení si ji vybral její současný přítel William (31), se kterým v roce 2011 otěhotněla, což popisuje jako zázrak. „Nevěřila jsem tomu, že budu matkou, ale stalo se a je to ta nejlepší věc, která mě v životě potkala,“ líčí dojetí žena.

Helen se teď vrátila na univerzitu a opět začala studovat kriminologii.

Mohlo by vás zajímat

Další články