Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Krásná Sophia Maria Osako nemůže najít lásku. Velkou překážkou je jazyková bariéra

Sophia Maria Osako stále nemůže najít svou lásku.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Loňská vítězka Miss Grand International Sophia Maria Osako je nesmírně krásná. I přesto je kočka s japonskými kořeny již dlouhou dobu singl a toho pravého ne a ne najít. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, ve výběru partnera to nemá jednoduché. Velkou překážkou je pro ni jazyková bariéra, jelikož češtinu ještě nemá na tak vysoké úrovni. 

Sophia Maria Osako o muže ve svém okolí dozajista nemá nouzi. Loňská vítězka české Miss Grand International má i tak v lásce smůlu a toho pravého stále nemůže najít. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že najít svou drahou polovičku u ní nebude jenom tak a je to pro ni velmi obtížné.


Kráska má hledání své drahé polovičky ztížené kvůli jazykové bariéře. Její čeština zatím není natolik dobrá. "Bohužel už nikoho nemám opravdu dlouho a mám teda dost. Já hodně cestuji a nemám moc čas na rande. Já to mám složité, nemluvím dobře česky a najít někoho, kdo mluví česky, anglicky i japonsky, je fakt těžký," postěžovala si na aukci obrazů Daniely Zálešákové.

Doporučené video: Sophia Maria Osako zhodnotila svou účast v České Miss:


Sophia si není jistá, zda je na vztah připravena

Navíc si Osako není jistá, zda je na vztah připravena. "Ještě možná na to nejsem připravena. Nejdříve musím najít sama sebe. Před tím, než najdu někoho, koho budu mít u sebe, tak se musím zaměřit sama na sebe. Vybíravá nejsem, ale musí mě okouzlit. Když přijde, tak to vidím hned a jsou hvězdičky všude," říká a dodává, že nejdůležitější pro ni je, aby její budoucí partner byl hodný a respektoval její práci.

V současné době se kráska zaměřuje zejména na práci, dala se i na hudební dráhu. "Já chci teď dělat českou hudbu, české písničky. Chci zpívat v češtině. Doufám, že mi lidi budou fandit, a budu se opravdu snažit. Největší inspirací při tvorbě textů jsou mi emoce. Doufám, že v budoucnu budu více jako Billie Eilish," zakončuje se smíchem.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy