Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná snowboardistka má místo nohou protézy, a přesto podala neuvěřitelný taneční výkon!

Amy Purdy (35) je důkazem toho, že štěstí lze najít i v neštěstí. Jako 19letá prodělala meningitidu, po které jí musely být amputovány obě nohy pod kolenem a odstraněna slezina. Amy se však nevzdala, je skvělou snowboardistkou, věnuje se herectví a v současné době tančí v americkém pořadu Dancing with the Stars, obdoba našeho StarDance.

Statečná žena začala jezdit na snowboardu hned sedm měsíců po tom, co obdržela protézy. A hned rok po amputaci se umístila jako třetí ve snowboardové soutěži. Věnuje se školení paralympioniků a vyhrála už tři Světové poháry v para-snowboardu.

Teď byla pozvána do soutěže, aby předvedla své taneční dovednosti s partnerem Derekem Houghem. A její výkon je opravdu neuvěřitelný. Sálá z ní obrovská energie a zápal pro věc. Člověk, který by nevěděl, že má Amy protézy, by si ani nevšiml, že je tanečnice handicapovaná.

Související články

Další články