Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Krásná Simona Krainová radí ženám o mužích: Nebuďte slepice, vzkazuje

Simona Krainová s manželem.
Zdroj: se souhlasem Simona Krainová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rada

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (48) se rozhodla dát ženám velmi cennou a jednoduchou radu do života, kterou by se měly řídit. Na svých sociálních sítích se rozepsala, jak někteří radí ostatním, jak si získat pozornost i srdce muže, a v tomhle ohledu má Simona jasno. "Proboha! Nikdy nebuďte takové slepice a nevěřte těm zoufalým výkřikům typu - buďte princezna," vzkazuje na sociálních sítích. Hlavní je být sama sebou.

"Nesnáším ty přiblblé články některých redaktorek, které ženám 'radí', jak si získat chlapa, jak spolehlivě získat jeho pozornost a jaké ženské zbrané používat," rozepsala se Simona Krainová na svých sociálních sítích směrem k "rádcům", jejichž rady jsou jí k smíchu.

"Těmto článkům se vždy směju hodně nahlas a představuju si ženu, která si mačká tyhle kraviny v kabelce před první schůzkou s panem možná dokonalým... Proboha! Nikdy nebuďte takové slepice a nevěřte těm zoufalým výkřikům typu - buďte princezna, protože musíte mužům dodat jistotu, že jsou ti silnější a musí o nás ženy pečovat," píše Simona úsměvně.

Výstřih prý po pupík a sukni pod zadek: Nezapomeňte na mrknutí navíc

"Abyste dokázaly perfektně zaútočit, potřebujete výstřih po pupík a sukni, která končí těsně pod zadkem. Pokud si prý chcete udržet chlapa, jsou důležité dvě věci. Neustále ho chvalte a vařte mu. Pak ho máte v hrsti. Jo, a taky se pořádně vyprste, je to mnohem sofistikovanější. Stejně důležité jsou i pohledy, třeba ten zespodu a přidejte k němu i mrknutí navíc, u kterého jde o ladné máchnutí řasami a téměř neznatelný úsměv.

A další moudra a zaručené rady, jak si chlapa omotat kolem prstu," uvádí s úsměvem, avšak se vší vážností Simona směrem ke svým sledujícím, kteří těmhle praktikám více než věří, a nabádá je, aby se nenechali nalakovat a byli hlavně tím, kým jsou.

"Prakticky trapná, urputná manipulátorka a vaše opravdové já, vaše ženskost, vaše charisma je jako mávnutím kouzelného proutku pryč. Gratuluji, kdybych byla chlap, vezmu nohy na ramena. #promoježeny. Buďte sama sebou, bez směšných her a manipulací, tam je krása ženy," dodává.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy