Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Krásná Sharlota středem pozornosti: Rapperka v atypickém topu odzbrojila fanoušky

Krásná Sharlota středem pozornosti: Rapperka v atypickém topu odzbrojila fanoušky
Zdroj: se svolením Šarloty Frantinové / koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
krása a styl
Nejznámější česká rapperka Sharlota, vlastním jménem Šarlota Frantinová, opět oslnila své fanoušky na sociálních sítích. Šarlota je krásná, mladá a úspěšná hudebnice, která si může obléci prakticky cokoliv a bude jí to slušet. Často se o její líčení stará mimo jiné make-up vizážistka Karla Skálová, která je na české beauty scéně známá pro svůj úžasný talent.

Sharlota může nosit snad jakékoliv líčení i oblečení. Známá česká rapperka a zpěvačka si zakládá na tom, že si nosí, co chce, ať se to lidem líbí, nebo ne. Šatník má plný originálních kousků, které dokáže naprosto skvěle zkombinovat. Sharlota se umí sama také parádně nalíčit, ale často jí vytvoří dechberoucí look právě make-up vizážistka Karla Skálová.

Spolu děvčata spolupracují už několik let. Vizážistka se ale nevěnuje jen extravagantnímu a výraznému líčení, má také skvělý cit pro jemné svatební looky nebo večerní líčení například na maturitní ples nebo večírek. Ale to by nebyla Sharlota, aby chodila jen v něžných a jemných barvách. Kráska má to štěstí, že cokoliv, co jí make-up artisté vykouzlí na tváři, to vypadá naprosto skvěle.

Ať si každý nosí, co chce

Sharlota se teď pochlubila starším lookem ještě z podzimu 2020. U zpěvačky si také mohou lidé na první pohled všimnout množství tetování po celých rukách, které ji vystihují. Sharlota také léta bojuje za to, aby si každý všímal svého, a také za to, aby si každý nosil, co chce. Je to totiž právě ona, která bývá často terčem narážek na to, jak vypadá, jak se obléká nebo kolik má tetování.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy