Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krásná Selena Gomez našla ztracené dvojče: Jsou naprosto k nerozeznání

+ Dalších 50 fotografií
Zpěvačka a herečka Selena Gomez se pyšní nádhernou tvářičkou, kterou by všechny dívky chtěly. Po světě ale chodí takové Seleny rovnou dvě. Má snad populární diva své dvojče?

Krásná Selena Gomez (25) má velkou konkurenci. Rodačka z Mexika je až nápadně podobná slavné dívce. Díky tomu si získala mnoho fanoušků na sociálních sítích, kteří obdivují její podobu s Gomez. Přes 250 000 sledujících je zaskočeno, jak neuvěřitelně stejné mají fotky. Sofia vypadá tak moc jako popová diva, že i největší fanoušci slavné star by si ji spletli na ulici. Co vy, budete mít také problém poznat, která je která?

Sofia Solares sama přiznává, že je zpěvaččinou velkou obdivovatelkou a ráda by se s ní někdy naživo potkala. Nechce ale, aby ji lidé vnímali jen jako dvojče, ale aby byla sama sebou. Nepřeje si ztratit svou identitu, aby se nestala tím, kým není. Dokonce i ji samotnou podoba děsí. Je snad zpěvaččiným ztraceným dvojčetem?

Uhádnete, která je která? Necháme se překvapit, jestli se tyto dvě krásky objeví někde spolu a fanouškům tak vytřou zrak a pořádně zamotají hlavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články