Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Krásná Selena Gomez našla ztracené dvojče: Jsou naprosto k nerozeznání

Zdroj: profimedia
+ Dalších 49 fotografií
Zpěvačka a herečka Selena Gomez se pyšní nádhernou tvářičkou, kterou by všechny dívky chtěly. Po světě ale chodí takové Seleny rovnou dvě. Má snad populární diva své dvojče?

Krásná Selena Gomez (25) má velkou konkurenci. Rodačka z Mexika je až nápadně podobná slavné dívce. Díky tomu si získala mnoho fanoušků na sociálních sítích, kteří obdivují její podobu s Gomez. Přes 250 000 sledujících je zaskočeno, jak neuvěřitelně stejné mají fotky. Sofia vypadá tak moc jako popová diva, že i největší fanoušci slavné star by si ji spletli na ulici. Co vy, budete mít také problém poznat, která je která?

Sofia Solares sama přiznává, že je zpěvaččinou velkou obdivovatelkou a ráda by se s ní někdy naživo potkala. Nechce ale, aby ji lidé vnímali jen jako dvojče, ale aby byla sama sebou. Nepřeje si ztratit svou identitu, aby se nestala tím, kým není. Dokonce i ji samotnou podoba děsí. Je snad zpěvaččiným ztraceným dvojčetem?

Uhádnete, která je která? Necháme se překvapit, jestli se tyto dvě krásky objeví někde spolu a fanouškům tak vytřou zrak a pořádně zamotají hlavu.

Související články

Další články