Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Krásná Sandy z Pomády se šerednou dcerou dostaly roli v hororu: Z fotek pochopíte proč!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Když Olivia Newton-John (69) rodila svou dceru, určitě ji nenapadlo, že trpí zbytečně. Při pohledu na plastikami zhuntovanou Chloe Lattanzi (32) si ale musí hlavou tlouct o zeď, proč před lety raději nepotratila a nezachránila si tak postavu. Obě si teď zahrály v hororovém snímku a z fotek je evidentní, že na nic jiného už se jejich obličeje nehodí.

Olivia Newton-John si před 40 lety coby pohledná Sandy užívala v Pomádě s Johnem Travoltou (64). Za tu dobu se jí ale čas vryl krutě do tváře a svéprávný muž by na ni vlezl už pouze v případě, že by ji chtěl okrást o šperky.

Proto není divu, že bere štěky v béčkových filmech. Těsně před životním jubileem propůjčila svůj herecký talent pátému pokračování všemi vysmívaného hororu Žralokonádo. Zahrála si v něm po boku své dcery Chloe Lattanzi (32), jejíž zjev je pro tento žánr jako stvořený.

Zatímco pro Olivii je role velkým krokem zpět a určitě nezafunguje jako prachovka její dávno zašlé slávy, Chloe je štěstím bez sebe. Nekonečnou řadou plastických operací si totiž obličej zhuntovala natolik, že pařez, na který se vymočil pes, v sobě skýtá víc ženskosti.

Tahle děsivá dvojice ale není zdaleka tím nejhorším, co se v pátém Žralokonádu objeví. Vrátí se samozřejmě stálice hororové série Ian Ziering alias Steve z Beverly Hills 90210 a Tara Reid Na zdravý úsudek diváků zaútočí i silikonka Katie Price, a vyžilá Samantha Fox s Dolphem Lundgrenem.

Související články

Další články