Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Sandy z Pomády má 73 let. Olivia Newton-John svádí už třetí boj s rakovinou

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
NAROZENINY

Pořád krásná, ale hlavně statečná Olivia Newton-John už potřetí bojuje s rakovinou prsu. Nyní se nachází ve čtvrtém stadiu, ovšem rozhodně se nevzdává. Cítí se totiž velmi dobře, k čemuž jí pomáhá rostlinná léčba konopím. O svém stavu se rozpovídala pro portál smoothradio.com.

Australská zpěvačka a herečka Olivia Newton-John slaví 73. narozeniny. Už v pubertě založila se dvěma spolužačkami dívčí skupinu a pak začala pravidelně vystupovat v rozhlasovém a televizním vysílání.

Olivia Newton-John v Pomádě

Tam potkala i své nejbližší spolupracovníky, kterými byla Pat Caroll s manželem Johnem Farraramem. Newton-John se přihlásila taky do talentové soutěže Sing, Sing, Sing, kterou vyhrála a mimo jiné získala i pobyt v Anglii.

Jenže jí bylo smutno po domově a rodině, a tak pro ni bylo velkou vzpruhou, když za ní přijela právě Caroll, se kterou založila společné duo. Žádný velký úspěch ale nezaznamenaly.

V roce 1966 vydala v Británii první singl, ovšem ani tentokrát neuspěla. Podruhé přišla s písní zpěváka Boba Dylana If Not For You, který se stal mezinárodním hitem. Do té doby neznámá Olivia byla rázem vyhlášena nejlepší britskou zpěvačkou.

Potom odjela do USA, kde se dostala do televizního muzikálu Pomáda, kde si zahrála po boku Johna Travolty. Roli Sandy přitom získala při náhodném setkání na večírku. Z filmu se však stal kasovní trhák a písně z něj milují lidé po celém světě. Olivia Newton-John je díky němu i držitelkou několika cen Grammy.

Olivia Newton-John bojuje s rakovinou

Olivia Newton-John byla dvakrát vdaná. Jejím prvním mužem byl Matt Lattanzi, se kterým byla jedenáct let, společně mají i jedinou dceru Chloe Rossi Lattanzi. V roce 2008 se provdala za Johna Easterlinga, se kterým je až dodnes a jenž je jí velkou oporou v těžkém boji s rakovinou.

Olivia Newton-John totiž už potřetí bojuje s metastázující rakovinou prsu. Poprvé jí byla tato zákeřná choroba diagnostikována v roce 1992, pak v roce 2013 a naposledy v roce 2017. Olivia se nachází ve čtvrtém stadiu, ovšem aktuální fázi podle jejích slov prožívá v pohodě díky léčivému konopí, které pro ni pěstuje její manžel. „Mám velké štěstí, že jsem si vzala tak báječného muže, který se v rostlinné medicíně vyzná, má obrovské znalosti," cituje oblíbenou herečku portál zena.aktualne.cz.

„S metastatickou rakovinou se potýkám už velmi dlouho a každý den je jako dárek,“ zopakovala několikrát Olivia, jejíž dcera s manželem rovněž provozují konopnou farmu, aby své mamince pomohli.

Související články

Další články